Wpis z mikrobloga

Niesamowicie #!$%@? mnie ubrania patriotyczne. Zwłaszcza te z symbolem Polski walczącej, "patrioci" wyswiechtali ten symbol na prawo i lewo jak szmatę. Jeszcze parę lat temu żeby nosić ten symbol trzeba było sobie zasłużyć i mówię tu o żołnierzach gromu (i innych jednostkach wojskowych) i o kombatantach. Im częściej symbol jest używany tym bardziej traci on na sile. Brawo, #!$%@?, brawo z czegoś co budziło szacunek zrobiliście symbol który kojarzy mi się z bazgrolami na kebabie. #zalesie #patologiazewsi
matewoosh - Niesamowicie #!$%@? mnie ubrania patriotyczne. Zwłaszcza te z symbolem Po...

źródło: comment_fhbLHyJwNkKpBv98B1NEEq22oseyhkiE.jpg

Pobierz
  • 46
Niesamowicie #!$%@? mnie ubrania patriotyczne.


@matewoosh: mnie też ale co zabronisz?
to wszystko dla kasy i tego nie zmienisz musiałbyś świat zmienić
pewnie masz w szafie pełno badziewia chinskiego z tego komunistycznego kraju
pewnie używasz środków piorących firmy która produkowała cyklon b
możliwe że jeździsz samochodem marki sympatyzującej z hitlerem (VW, ford)

dziś jest tak że godzimy się bo inaczej byśmy zwariowali :(
@matewoosh ja to cenię, bo od razu widać z kim się ma do czynienia. Tak samo, jak widzę typa w bluzie jp, od razu wiadomo. Zdaję sobie sprawę, że część ludzi nosi te ubrania szersze, zna się na historii i chce dobrze dla ojczyzny. Tych niestety może ocenie pochopnie, no ale cóż. Ludzie mówią, że nie ocenia się książki po okładce, ale to naiwne gadanie i się zwyczajnie okłamują. Mózg tak działa.
boguchstein - @matewoosh ja to cenię, bo od razu widać z kim się ma do czynienia. Tak...

źródło: comment_gJpyzsu9YFTzjtDPSZBbHIN5t42Fex3C.jpg

Pobierz
Biedacy, zrobili z amerykańskiej flagi taki nic nieznaczący symbol, bo są dumni z własnego kraju i umieszczają ją gdzie się da.


@zakowskijan72: no bo zrobili. usa, ich flaga i prezydent są gówno warte xD
@matewoosh: wydaje mi się, że ten symbol został wyświechtany przez tych, którym się to nie podoba i część osób ulega modzie anty symbolom patriotycznym. Sam to zauważam po sobie, kiedyś w nowej pracy propsowałem jak kolega przyszedł w bluzie "Żołnierze wyklęci", sam zresztą interesujący się tematyką. Po 3 latach bym powiedział, że nadużył symboliki. A w głębi duszy twierdzę, że jak ktoś się utożsamia to niech łazi.
Biedacy, zrobili z amerykańskiej flagi taki nic nieznaczący symbol, bo są dumni z własnego kraju i umieszczają ją gdzie się da.


@zakowskijan72: Nie wiem z czego Ci ludzie obecnie maja byc dumni, zwykłe pranie mozgu, ot szmata na patyku.
@matewoosh: symbol polski walczacej od poczatku, odkad zostal wymyslony w swoich założeniach byl symbolem ktory mial istniec wlasnie w przestrzeni publicznej. Symbol ktory mozna bylo namalowac na murach, na drzwiach, na ulicy. Nie rozumiem calego tego oburzenia ze ktos uzywa go maja przyklejonego na samochodzie czy jako nadruk na koszulce. Nic w tym zdroznego, a osoby ktore na to narzekaja pokazuja swoja ignorancje i pseudo inteligencję.
@matewoosh: symbol polski walczacej od poczatku, odkad zostal wymyslony w swoich założeniach byl symbolem ktory mial istniec wlasnie w przestrzeni publicznej. Symbol ktory mozna bylo namalowac na murach, na drzwiach, na ulicy. Nie rozumiem calego tego oburzenia ze ktos uzywa go maja przyklejonego na samochodzie czy jako nadruk na koszulce. Nic w tym zdroznego, a osoby ktore na to narzekaja pokazuja swoja ignorancje i pseudo inteligencję.


Spoko, z czym/ z kim
Biedacy, zrobili z amerykańskiej flagi taki nic nieznaczący symbol, bo są dumni z własnego kraju i umieszczają ją gdzie się da.


@zakowskijan72: Flaga flagą, ale noszenie innych symboli, nie mając do nich „prawa”, nie zasłużywszy na nie, typu akcesoria Navy Seals noszone przez kogoś, kto nigdy w Fokach nie był, etc. jest tam społecznie piętnowane.