Wpis z mikrobloga

Niesamowicie #!$%@? mnie ubrania patriotyczne. Zwłaszcza te z symbolem Polski walczącej, "patrioci" wyswiechtali ten symbol na prawo i lewo jak szmatę. Jeszcze parę lat temu żeby nosić ten symbol trzeba było sobie zasłużyć i mówię tu o żołnierzach gromu (i innych jednostkach wojskowych) i o kombatantach. Im częściej symbol jest używany tym bardziej traci on na sile. Brawo, #!$%@?, brawo z czegoś co budziło szacunek zrobiliście symbol który kojarzy mi się z bazgrolami na kebabie. #zalesie #patologiazewsi
Pobierz matewoosh - Niesamowicie #!$%@? mnie ubrania patriotyczne. Zwłaszcza te z symbolem Po...
źródło: comment_fhbLHyJwNkKpBv98B1NEEq22oseyhkiE.jpg
  • 46
@matewoosh ja noszę no zasłużyłem a jak widzę patusa u mnie w mieście co jego jedynym zajęciem od kiedy pamiętam jest chlanie w takiej koszulce to daje takiemu wybór iść i zmienić koszulkę albo sam mu ją zmienię
I kolejny raz ludzie, krorzy maja sie za oswieconych, obroncow wolnosci oraz tych co to sa za przyjmowaniem wszystkiego co swiatowe i nowoczesne - maja za zle innym w czym chodza, co wyrazaja, co mysla i jakie maja poglady.

To pseudo nowoczesne #!$%@? jak to kotwica pw jest zarezerwowana tylko dla elity to jest po prostu kpina.

Kazdy z tych, ktorzy widza goscia ubranego w takie ciuchy najzwyczajniej sie go boi i