Wpis z mikrobloga

#!$%@? płacę podatków więcej niż przeciętny Polak dostaje wypłaty i dowiedziałem się w przychodni że zwykłe całościowe badanie krwi z tarczycą mi nie przysługuje.

Co byłoby bodajże PIERWSZYM RAZEM kiedy chciałem coś od Państwa, bo zasadniczo nie choruję i chodzę do prywaciarza jak coś... raz jeden chciałem coś w zamian.

#!$%@?ę ten kraj...

#podatki #zalesie ##!$%@? #polska #zus #rakcontent
  • 3
@Scharnvirk: O tym, że polska służba zdrowia jest zajebiście niedofinansowana to ty wiedz.

Miało być tanio, to mamy tanio. A że luki trzeba zalepiać chodzeniem prywatnie to już nikogo nie interesuje. Polska potrzebuje więcej geniuszy mówiących o tym, że podatki mają być jak najniższe, a podwyżki składek zdrowotnych to skandal. Może dojdziemy do samozagłady w ten sposób wreszcie.
@Scharnvirk: po prostu może nie widział podstaw do tego w Twoim przypadku? Jak chcesz sobie zrobić takie całościowe badanie dla samego siebie to zrób to prywatnie, zdajesz sobie sprawę jakby każdy miał możliwość profilaktycznie zrobić sobie rentgen/rezonans magnetyczny, bo może coś go tam boleć?
ja np dostałem skierowanie na morfologie i tarczycę
@Pelen_watpliwosci: Raz jeden w wieku ~30 lat chyba mógłbym dostać coś wartego ~250 zł (tyle u prywaciarza kosztuje)?

Samego zdrowotnego płacę co miesiąc więcej niż to, a przecież przynajmniej zdrowotne w teorii idzie na mnie...

Co to w ogóle za myślenie - profilaktyka jest wg Ciebie gówno warta? A co jeśli mam raka którego na tym etapie da się wyleczyć, ale za 5 lat się nie będzie dało - i wtedy