Wpis z mikrobloga

Słuchajcie no Miraski, temat VATowców widzę cały czas budzi zaciekawienie i sporo kontrowersji, więc potencjał na coś więcej jest. I teraz wpadałem na pewien pomysł - otóż mógłbym się postarać zorganizować prawdziwego eksperta w sprawach wyłudzeń VATu, z którym można by zrobić oficjalne AMA na #wykop Co sądzicie o tym pomyśle, byłoby zainteresowanie większej grupy Mirasków, czy nie bardzo? Jeśli zainteresowanie byłoby spore, to mógłbym poświęcić trochę swojego czasu i znajomości na namówienie takiej osoby do AMA, a #moderacja myślę, że by się zgodziła. Dajcie znać w komentarzach. #vatowcy #vat #podatki #prawo #ama
  • 56
  • Odpowiedz
@grafikulus: AMA jak najbardziej ALE - powinno mieć ono hybrydową formę tzn. najpierw opisujesz temat ze swojej perspektywy - co, jak, gdzie oraz inne smaczki które żółtodzioby nigdy Tobie nie zadadzą bo zwyczajnie nie znają tematu, a dopiero potem forma pytanie i odpowiedź. Jeśli dałoby też radę to fajnie, żebyś nie odpowiadał na pytania menażerii w stylu czy wolałbyś walczyć z kaczką czy koniem (nie pamiętam jak to szło) -
  • Odpowiedz
@Dejzon: 1. AMA nie byłoby ze mną, tylko z doświadczonym ekspertem od wyłudzeń VATu (np. detektywem, który zajmuje się tym na co dzień). 2. Nad formą faktycznie można by pomyśleć. 3. Na pewno na niektóre pytania nie byłoby możliwości odpowiedzi, no niestety.
  • Odpowiedz
@arealhumanbean: Milion razy tłumaczyłem, że:
1. Polska Akademia VAT nie jest moja.
2. To bait, akcja społeczna mająca zwrócić uwagę na problem wyłudzania VATu. Jeśli ktoś uważa, że takie coś mogłoby być na poważnie, to mu szczerze współczuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grafikulus: jestem za bo moja firma zostala posadzona przez fiskusa o udzial w karuzeli o ktorej nie mialem pojecia. Wszystko bylo klarowne, towar byl fizycznie odbiorcy tez itd. moze ten ekspert co pomoze/wie wiecej na te tematy
  • Odpowiedz