Wpis z mikrobloga

Mirki. Miałem dziewczynę z innego kraju, wielka miłość, wspólne plany po studiach etc, jednak pewnego dnia, gdy ona była w swoim kraju napisała mi, że nie mamy przyszłości, że ona chce zostać u siebie etc. próbowałem ją przekonać, że tyle czasu przed nami i kto wie, może będziemy u niej. jednak została niewzruszona. Widząc, że to już koniec - napisałem do jej matki. Podziękowania za gościnę i opiekę kiedy u nich bywałem. Jej matka była w szoku, nie rozumiała decyzji córki bo "ona była tak szczęśliwa". Ta dziewczyna zablokowała mnie i moją rodzinę na fejsie. Zerwała całkowicie kontakt. Jej matka natomiast zaczęła pisać, żebym nie tracił nadziei, że kto wie co przyniesie czas, że ona sie za nas modli. Zaczęła też wysyłać mi paczki co miesiąc ze specjałami danego kraju. Spore i kosztowne paczki. Jedną z takich paczek otworzyłem wczoraj, było tam jedzonko i prezenty urodzinowe dla mojej rodziny. Napisałem o tym do jednego znajomego (który zna też moją ex), ile szczęścia mi te paczki dają, że czuję się bliżej niej i jej kraju, on mi odpisał, żebym sobie za dużo nie myślał, bo ona ma chłopaka. Po paru rozmowach z innymi znajomymi dowiedziałem się, że zaczęła z nim być 1-2 miesiące po naszym rozstaniu. Nie było dnia żebym o niej nie myślał. Proszę o obiektywną ocenę sytuacji i poradę. Mam depresję.
#porady #milosc #zwierzenia #wiara #pytanie #emocje #historia #psychologia #zwiazki
  • 6