Wpis z mikrobloga

dlaczego polacy w większości nie pachną, niewielka część używa perfum, a bardzo wiele osób po prostu #!$%@? potem i niepranymi ubraniami?
przecież to jest w zasadzie zerowy wysiłek żeby myć się regularnie, raz w tygodniu zrobić pranie i kupić sobie #perfumy choćby jakieś z niższej półki
#przemyslenia #polska
  • 23
  • Odpowiedz
@LisiaRumba: mi nie podnosi samooceny, jak kiedyś się próbowałam perfumować to się tylko czułam jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xhxhx: a mnie po prostu zapachy perfum denerwują :| prawie na równi z fajkami. Pot jeszcze rozumiem, no ale nie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nastruj: ja nie używam perfum. Dlaczego? A po co? Po pierwsze to zapach męczy. Nie ważne czy ładny czy nie. To nic przyjemnego mieszkać przy piekarni mimo że zapach świeżego chleba jest przecież przyjemny. No i jaki to ma sens cały czas na co dzień ładnie pachnieć?
  • Odpowiedz
@Nastruj: nie ma nic gorszego niż taki alvaro czy inna karyna co wylewa na siebie litry perfum. Idzie taki/taka 10m przed tobą a ty się dusisz. Serio nie ma znaczenia czy śmierdzisz potem czy perfumami. I to i to śmierdzi i się chce wymiotować. W idealnym świecie człowiek nie powinien niczym pachnieć. Perfumy wymyślono aby damy dworu mogły tuszować smród nie mycia się.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nastruj dzisiaj miałam taką rozkminę bo w przychodni usiadł koło mnie koleś ok. 35, ubrania wydawały się porządne, czyste jeansy, a #!$%@?ł takim żulem, że poczułam się jak w tramwaju!
  • Odpowiedz
@Nastruj: Polacy się nie myją, chodzą ciągle w tych samych ubraniach, mają tłuste włosy, nie myją zębów i nie obcinają paznokci. Czemu? #!$%@? nie wiem, ale wystarczy wsiąść rano do MPK'a i wszystko widać jak na dłoni. Tak samo każda wizyta w urzędzie albo w czymś podobnym, wszędzie śmierdzące wódą dziadki o 8 rano #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@volodia: Przecież jak masz z jakimś zapachem styczność każdego dnia, to przestajesz go czuć. Pierwsze 10 minut od użycia perfum jeszcze jako tako się je wyczuwa, później się przyzwyczajasz - dlatego ludzie zaczynają w końcu perfum nadużywać i czuć ich z 15 metrów.
  • Odpowiedz
Druga sprawa, z resztą widzisz w komentarzach powyżej ten trend, że Polacy nie odróżniają "perfuma" za 15zł z bazarku, który po utlenieniu smierdzi jak zmywacz do paznokci i spocona rajstopa razem, od dobrych jakościowo perfum używanych z umiarem
  • Odpowiedz
Teraz jeszcze #!$%@? moda brody, może w ogóle sie nie bedą myć:) Jak wstaje od #!$%@? 20 lat pierwsze co robię to kupa i przysznic, potem zebuszki i tona perfumy ;) Jak sie nie umyje rano to jestem śpiący, nie pojmuje jak można sie nie myć rano? Pomijam fakt mycia sie wieczorem ale to chyba oczywiste, nawet głowę myje 2x dziennie i włosy mam #!$%@? idealne, każdy fryzjer sie zachwyca ze grube
  • Odpowiedz