Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi Bluetooth Audio Receiver Cena: $13.99 którą można dodatkowo obniżyć punktami GB. (czysty [link]( https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_663674.html?wid=21))

Ten mały gadżet pozwala zrobić z dowolnych słuchawek przewodowych - bezprzewodowe. Łączymy swoje słuchawki z odbiornikiem a on poprzez BT łączy się z telefonem. Działa również gdy chcemy przesyłać muzykę z telefonu do zestawu w samochodzie.

#gearbest #xiaomi #cebuladeals #smartfon #chinskiecuda #promocje
Nemain - Xiaomi Mi Bluetooth Audio Receiver Cena: $13.99 którą można dodatkowo obniży...

źródło: comment_Nscko9UihGQphzEUy72boQa780wYNvVb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@qzbych: to w Twoim linku wysyła sygnał z jacka na fale radiowe np do auta a xiaomi z telefonu blutoothem wysyła sygnał na to urządzenie do słuchawek na jacka


@qzbych @Peugeot307 Nie prawda! To z linka działa identyczne jak xiaomi! Docelowo są tańsze takie transmitery (Ali za 2-5 dolarów). Ale w xiaomi zapewne żywotność baterii jest większa lub/i zasięg BT
  • Odpowiedz
@JcL:
@Peugeot307:
Najlepiej się to sprawdzi w słuchawkach z odpinanym kablem bo tak to żadna frajda mieć dalej 1,5m kabla zwisające u nóg ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kupiłem coś podobnego na Ali za ~$5, bo chinol mnie oszukał i zamiast transmitera BT dostałem właśnie odbiornik BT.
Szału z jakością nie ma ale jest znośnie, ciekawe jak wygląda to w tym sprzęcie o Xiaomi. Macie to Panowie?
  • Odpowiedz