Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam,
co maja i dlaczego tak maja w glowie, niektorzy mlodzi ludzie ktorzy majac jakas tam stala prace robola/etatowca #pdk (nie obrazajac nikogo), jakistam sredniej klasy samochod(taki zeby sunsiod zazdroscil) i kobite mysla ze sa super zajebisci bo osiagneli wszystko w zyciu (lvl tak 20-25).
To jest porazka ze czesc ludzi w tak mlodym wieku przestaja sie rozwijac, poznawac nowe rzeczy. To jest taka typowa przedwczesna starosc. Nie wiem kto i jak im wmowil ze to wszystko co moga osiagnac. Nawet jak czesc wyniosla takie cos z domu to przeciez widzac otaczajacy swiat i jego mozliwosci powinni starac sie otwierac na nowosci. A tak mamy w spoleczenstwie januszy w lvl 22, 23.

#gownowpis #zycie #spoleczenstwo #psychologia #janusze
  • 6
@zielony_or: ty no mam takich znajomych paru z technikum. Oni teraz jakaś praca za 1,8-2.2k w sumie nie średnia bo to jakiś kurier czy warsztat no ale niektórzy tak pracuja całe zycie więc tragedi nie ma. Maja te swoje laski i samochody i przerywają nude jakimiś wyjazdami w góry lub nad morze a tak ciagle praca 8h dom i spanie ew piwo do telewizora. I powiem ci że oni maja lepiej
@Canova: tak, tylko patrz perspektywicznie. Widzac inny swiat i obracajac sie w innych kregach jestes w stanie cos podzialac. I moze na e36w kompocie uzbierasz :P
Drazni mnie to ze taki styl zycia uznaja za najlepszy a kazdy kto robi cos innego jest nieudacznikem :P
Ale jezeli chodzi o opis znajomych 100%to samo co u mnie
@zielony_or Mnie natomiast szybko nudzą takie rzeczy, chciałbym gdzieś wyruszyc coś zobaczyć więcej niż swoje podwórko, ale w sumie to nie mam kasy na takie rzeczy i czasu, bo teraz tylko gownopraca-studia i tak w kółko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiesz, nie każdy musi być wyksztalcony i z wielkimi ambicjami, ale tez mnie to smuci. Bo w sumie to pokazuje, że ci ludzie już nie walczą, już zaakceptowali