Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy!!! Postanowiłem podłączyć sobie samsunga galaxy s8 do tv, więc kupiłem przejściówkę z mhl na hdmi(drugie zdj od góry). Telefon podłączyłem następująco, najpierw do telefonu przejściówkę z USB-C na micro USB(pierwsze zdj od góry, następnie do tego micro USB wczepiłem ten adapter z mhl na hdmi, podłączam do tv i niestety nie działa, dlaczego???
#pytanie #telewizory #telefony #samsung #technologia #android #elektronika
adam-walinski - Mirki pomocy!!! Postanowiłem podłączyć sobie samsunga galaxy s8 do tv...

źródło: comment_rK5FB7WdXwidEtjVgk4NOIVn6oG71out.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-walinski: brakuje jescze przejściówki z hdmi na DVI następnie z DVI na VGA i z VGA na SCART... wtedy możesz podłączyć konwerter z SCART na HDMI...

a tak serio to nie lepiej kupić coś pokroju googlew chromecast albo firestick? :>
  • Odpowiedz
@adam-walinski: tak samo można powiedzieć że myszke bezprzewodowa można podpiąć pod lpt. Przecież wszystko się podpielo i powinno teoretycznie działać. A to że protokoły inne, częstotliwości, kanału danych się nie zgadzają to już szczegół
  • Odpowiedz
@adam-walinski: Stawiał bym na to że przejściówka z USB-C na USB świetnie radzi sobie z podłączeniem telefonu do komputera czy ładowarki, ale już średnio z podłączeniem telefonu do telewizora. Ale równie dobrze może być tak że po prostu ta przejściówka na hdmi nie jest kompatybilna.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz