Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, drogie #niebieskiepaski

Jak dbacie o brodę? xD
Temat dość ważny, moja broda ciągle na takim poziomie jak na zdjęciu. Zgolić nie chcę, bo wszystkie #rozowepaski zgodnie stwierdziły, że z brodą mi dużo lepiej.

No, ale jest jaka jest. Zupełnie nie wiem jak o nią zadbać, potrzebuję rady doświadczonych Mirasów, a nie śmieszków. Mam 25 lat.

Da się to jakoś zagęścić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wyglad #broda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, drogie #niebieskiepaski

J...

źródło: comment_Wotn89gU8fcUbC5Mr0CNEojUxyac4tFt.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przytnij wąsy bo to dramat. Z brodą nic nie zrobisz, musisz czekac aż stanie się gęstsza. Może zmień styl przycinania bo to wyglada jak "mistrz kung fu". Nie słuchaj #!$%@? gołowąsów ;) broda to styl życia, zapuszczaj dalej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to nie jest bait to przytnij ten koper, a już na pewno wąsa. Zacznij używać jakiegoś olejku, najlepiej zawierający olej arganowy i jojoba, te dwa najlepiej stymulują wzrost i wzmacniają włosie, ale to nie oznacza że po tygodniu będziesz wyglądał jak drwal. Dopóki nie zaczniesz widzieć efektów - staraj się w miarę regularnie brodę przycinać. Do tego kup sobie w Rossmanie peeling z aktywnym wunglem, i smaruj nim ryja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za rzadkie żebyś zapuszczał, ewentualnie skracaj na bardzo krótko np golarą do głowy, jak się zrobią gęstsze to wtedy zobacz (o ile w ogóle zrobią), bo w tej chwili wyglądasz jak 'spodnie-moro-kuc-elo'
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po co się pytasz o radę mirków spośród których większość nie miała jeszcze nawet dziewiczego kopra pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszukaj w swoim mieście profesjonalnego barbera i niech on Cię poprowadzi i udzieli rad
  • Odpowiedz