Wpis z mikrobloga

Z jednej strony pewnie każda kobieta by chciała dobrze zbudowanego faceta, z drugiej narzekają na odciski na rękach i że przy dotyku drapie. Mi to tam zwisa, przyzwyczaiłem się, ale one pewnie nie zamierzają.
Używam rękawiczek i nawet jakieś kremu nawilżającego, ale odciski nie znikają. Ktoś coś? Chyba po prostu się przyzwyczaję.
#mikrokoksy #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adziabadzia: Trzeba mieć serio kryzys pewności siebie, żeby musieć się nazywać jakimś alfą. W ludzkim społeczeństwie nie ma czegoś takiego moja droga.
Jestem mężczyzną i będę robił co mi się podoba, mogę sobie depilować nogi w rękawiczkach i szorować odbyt pumeksem i dalej niezmienne pozostaną dwie rzeczy.
1 - Moja męskość.
2 - To, że Ty możesz sobie najwyżej o mnie pomarzyć ;)

Nie lubię być niemiły, ale albo trollujesz,
  • Odpowiedz
@DywanTv:
Nie jesteś męski skoro chcesz szorować rece pumeksem, bo jakiemuś rózowemu to będzie przeszkadzało(którego pewnie nawet swoją drogą nei poznałeś jeszcze).
Boże, co ty masz z tym marzeniem o Tobie, kryzys pewności siebie:D Nie, dzieki mam faceta i nie ćwiczy w rękawiczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem mężczyzną i będę robił co mi się podoba, mogę sobie depilować nogi w rękawiczkach i szorować odbyt pumeksem i dalej niezmienne pozostaną dwie rzeczy.

1 - Moja męskość.

2 - To, że Ty możesz sobie najwyżej o mnie pomarzyć ;)


@DywanTv: XDD
  • Odpowiedz
@DywanTv: kup sobie w rossmanie pumeks. Wczoraj kupilem za 7 zl i jest zajebisty i do rak i do piet i do czego chcesz. To jest higiena i rob to dla siebie. Moja zawsze narzekała na szorstkie dlonie. Ja w rekawiczkach nie widze problemow cwiczyc (cwicze juz 13 lat ) normalnej rozowej na pewno bedzie sie podobac jak masz zadbane dlonie no chyba ze szukasz cos pokroju babochlopa... ;)
  • Odpowiedz
@DywanTv: jeśli ćwiczysz dla siebie to odciski nie powinny być przeszkodą dla niej, co najwyżej ty mógłbyś mieć do niej pretensje, że czepia się o takie pierdoły
ale że ćwiczysz da dziewczyn to nieważne co tu napiszemy i tak zrobisz to co one chcą
  • Odpowiedz
@poliqueen: To nie jest jakiś must have, ale po prostu zdaję sobie sprawę, że przyjemniej, kiedy dotykający mężczyzna nie zostawia szram na ciele. Cala filozofia.

A tak na poważnie, to nie wiem dlaczego ćwiczę. Pewnie wszystkiego po trochu. Chcę być lepszy od innych. Taki durny wyścig szczurów. Dla siebie? Sam nie wiem, na pewno dla zdrowia, ale czy to jest "dla siebie"?
  • Odpowiedz
@DywanTv: bez spiny na luzie dodam tylko, że przy poprawnym chwycie, odciski będą dużo mniejsze, tylko trzeba cały czas kontrolować chwyt. Po drugie rękawiczki zwiększają sztucznie "grubość" sztangi przez co np. w MC pewnie wyciskasz mniej niż mógłbyś i ogólnie gołe ręce to lepsza dźwignia Po trzecie zauważ, że wszyscy "w branży" od Majewskich po Karmowskich do Kota ćwiczą bez rękawiczek. Ale jeżeli nie ćwiczysz dla jakiś tam wyników, to
  • Odpowiedz
@hubcio12114: No ogólnie to tylko podciąganie robię w rękawiczkach. Ćwiczyłem bez i dla mnie różnicy nie było, ale jak mówię te odciski mogą przeszkadzać, chociaż może i lepiej mieć je w nosie.
  • Odpowiedz