Wpis z mikrobloga

  • 110
Poczytajcie sobie komentarze pod najnowszym filmem pyty z protestów pod Sejmem. Takie typowe januszostwo, radość że mało ludzi, że lewactwo i lemingów dupa boli. Przecież to już jest przegrana sprawa, PiS będzie robić co chce. Ludzie gotów są zatracić własną wolność byle tej drugiej stronie, mitycznym ubekom i sbekom, się źle powiodło. Eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#4konserwy #neuropa #gorzkiezale #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 27
  • Odpowiedz
@0macias0: bo taka jest prawda. Opozycja myśli że jak nakręci histerię w tv to ludzie rzeczywiście się poczują zagrożeni. Fakt jest taki że przeciętnemu polakowi już wszystko jedno byle by jakoś się żyło. A to czy pis czy po to chyba tylko Warszawiaków interesuje.
  • Odpowiedz
@0macias0: Czyli to Ty jesteś Maxem?

@Lipathor: @@0macias0: A nie zastanowiłeś się, że może ludzie nie chodzą na marsze opozycji, bo skoro uczestnictwo w Marszu Niepodległości było złem, to ludzie posłuchali lewicy i nie chcą być kojarzeni z alimenciarzami, handlarzami kobiet, osobami, które grożą przemocą fizyczną dziennikarzom, nawołują do śmierci Kaczyńskiego, nie chcą drugiego Majdanu czy rozlania krwi, niezależnie czy to pisowska czy obywatelsko-kodowska?
  • Odpowiedz
A nie zastanowiłeś się, że może ludzie nie chodzą na marsze opozycji, bo skoro uczestnictwo w Marszu Niepodległości było złem, to ludzie posłuchali lewicy i nie chcą być kojarzeni z alimenciarzami, handlarzami kobiet, osobami, które grożą przemocą fizyczną dziennikarzom, nawołują do śmierci Kaczyńskiego, nie chcą drugiego Majdanu czy rozlania krwi, niezależnie czy to pisowska czy obywatelsko-kodowska?


@Roger_Casement:
kvvach - > A nie zastanowiłeś się, że może ludzie nie chodzą na marsze opozycji, bo s...

źródło: comment_0PyZ3km3x3U4KyOMvH7HdywFUuPbB6hn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kvvach: Wybacz, jestem na wyższym poziomie niż Ty, nie rozumiem pisma obrazkowego, możesz posłużyć pismem, którym posługują się normalni ludzi?

@0macias0: Skoro uczestnictwo na Marszu Niepodległości oznacza wsparcie dla faszyzmu, to tym tokiem myślenia, nie chcę być utożsamiany z osobami które nawołują do przestępstw czy same są przestępcami...
  • Odpowiedz
@0macias0: Jak ktoś normalny będzie protestował przeciwko PiS-u to z chęcią się dołączę, ale jeżeli jedyną alternatywą dla PiS-u ma być KOD i ORP, to ja podziękuję.

@kvvach: Posługiwanie się memami i bardzo słabym sarkazmem to Twoje największe atuty? Jeżeli już do mnie napisałeś, to mógłbyś chociaż uzasadnić swoją odmienną opinię, bo plusiki Twoich koleżków z neuropy nie są żadnym argumentem...
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: no spoko, ale ile #!$%@? można? trochę mniej to jego #!$%@? o antifie męczy. nie wiem, może gdybym był z wawy albo widział antife na żywo to by mnie to jarało. a tak to jest trochę sztuczny wykopowy problem. bo z wypoku tylko antife kojarze
  • Odpowiedz
ak ktoś normalny będzie protestował przeciwko PiS-u to z chęcią się dołączę, ale jeżeli jedyną alternatywą dla PiS-u ma być KOD i ORP, to ja podziękuję.


@Roger_Casement: No to se poczekasz, bo PiS już ci sprawnie wmówił, że każdy kto prostestuje jest "nienormalny", a ty wszystko łyknąłeś. Na każdym zgromadzeniu można znaleźć coś nie tak (a jak się nie znajdzie, zrobić samemu albo i zupełni zełgać), puszczać to we wszystkich mediach
  • Odpowiedz
@Andreth: Czyli przyznajesz, że to działa w drugą stronę, i także Tobie, KOD-owi, ORP i neuropie wmówiono, że każdy kto uczestniczy w MN jest nienormalny, faszystą, nazistą, pożytecznym idiotą? Politycy i działacze lewicowi tak określali Marsz Niepodległości, więc jeżeli nie chcesz wyjść na hipokrytkę, to musisz:

a) taką samą retorykę uznawać w stosunku do działań ORP i KOD-u
b) uznać, że ludzie mają prawo uczestniczyć w Marszu Niepodległości, sprzeciwiać się wobec
  • Odpowiedz
@0macias0 Pomijając całą sprawe ubecy i sbecy wyparowali po 89? Tak jak naziści w Niemeczech po przegranej wojnie? Jeśli mówisz, że sa mityczni to wybacz ale to Ty masz zaburzony jakiś proces myślowy
  • Odpowiedz