Wpis z mikrobloga

Ej Mireczki, maniaki bilarda!
Dziś razem z tatem i jego znajomymi zmieniliśmy ubranko stołu ;) Ostatnio robili to 15 lat temu.

Tato kupił ten stół gdy prowadził bar, ponad 21 lat temu :) I tak grał w barze, zakłady ze znajomymi i w ogóle. Teraz czasami spotyka się ze znajomymi pograć przy wódce i bardzo dobrze mu to idzie.

Twój ojciec ciągle ze mną przegrywa, do czasu gdy nie zaczniemy grać o coś...

Tak znajomy wypowiedział się o jego grze.

Tato nigdy nie miał porządnego kija billardowego. Gra tylko na tych za 20 zł, które są zniszczone, podrapane, mają zjechane tipy przez klientów. Pomyślałem, że to byłby idealny prezent pod choinkę.

Czy bylibyście w stanie pomóc mi w wyborze kija do 250 zł dla osoby, która gra lekko, bardziej technicznie? Spokojnie gra odstawne, nie boi zagrać od bandy.

#bilard #snooker #billard
Caishen - Ej Mireczki, maniaki bilarda!
Dziś razem z tatem i jego znajomymi zmienili...

źródło: comment_RS9qK4dufcXTwACVmaywKQ5aJBy7zhA4.jpg

Pobierz
  • 6
@McDermott: trudny wybór :)
Czym różni są oplot laminowany od nici irlanckiej prasowanej? Dużo większy wybór jest z kijów od Cobry.
Kupie dla siebie, taty i może znajoma kupi dla swojego taty, partnera sparingowego:P

- Cobra 4586 Florida *45
- Cobra 4257 Soprano *45
- Cobra 4399 Tokadero *5
- Cobra 4188 Challenger 3 *45

One się czymś różnią oprócz owijki i zdobień?
@Caishen: Nie potrzebujesza kija za 250 zł. Do kija musisz się przyzwyczaić, starczy Ci taki nawet do 100 zł (Stephen Hendry w erze największych sukcesów grał kijem za 5 funtów ze ściany z klubu). Kij ma być prosty, mieć dobrze umocowany tip i jeśli jest skręcany, to nie mieć luzów.
@mannoroth no nie bardzo kij za 100. Za 100 to się kupi "dobrego barowca" który ma mnóstwo wad, #!$%@? środek ciężkości, krótki a tipy się sypią. Ps. Z tego co wiem w szczycie formy to Hendry grał John Parris a nie kijem za 5 £ ;)

@Caishen oplot naminowany to jest drewno pokryte lakierem - bywa że się ślizga a jak reka się poci to bardzo to czuć na kiju i ogólnie