Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #coinbase #huobi #bittrex
Wygląda na to, że z którejś z giełd wyciekła lista adresów e-mail i ktoś próbuje utworzyć konta (w jakim celu?) pod huobi.pro. Wątek na reddit. Skala wydaje się duża - w ciągu godziny ponad 30 komentarzy.

Na razie nie wiadomo kto i gdzie wszedł w posiadanie adresów, ale ludzie informują, że maile otrzymują zarówno ci, którzy posiadają konta na Bittrex, ale również ci z kontem na Coinbase

Na wszelki wypadek radzę nie przepisywać kodu przesłanego mailem na huobi.pro - pomimo tego, że widnieje na liście domen/serwisów podległych pod Huobi.com
BeCometA - #kryptowaluty #coinbase #huobi #bittrex
Wygląda na to, że z którejś z gie...

źródło: comment_Irm7CvGaEBQBbmsJP6NyYn0YEwwIlNO9.jpg

Pobierz
  • 14
@BeCometA na fonie nie sprawdze czy dostalem meil czy nie, bo jesli dostalem to bitrex bo na coinie nie mam konta xd moze niech jakis mirek ktory ma tak samo albo na odwrot sprawdzi :)
@turtelian:@BeCometA: Może huobi ma błąd i np. przy rejestracji informuje, że na dany e-mail jest już konto. W takim wypadku można ograniczyć liczbę kont które można atakować poprzez zgadywanie hasła (lub sprawdzenie hasła z innej giełdy - jeśli wyciekły e-maile mogły też hasła)
@BeCometA: Nie mam konta ani na Bittrex, ani na Coinbase. W zasadzie nie mam nigdzie kont związanych z Bitcoinem a też dostałem takiego maila. Może przez to, że dwa dni temu robiłem na ten adres e-mail konto na eWeLinku xd