Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego to bardziej boli niż decyzja Renault? Bo wszyscy popłynęli w opcję RK w Williamsie. Kibice to nic, ale Rosberg, Bravi, Sokół, Gutowski, Eleveny, zagraniczni dziennikarze... Wszyscy. Nikt mi nie powie, że zachowywali umiar w podawaniu wiadomości. Robili to przy opcji z Renault, teraz było inaczej. Kubica miał ten kontrakt, ale ruskie mu go wyrwali, niestety.
#kubica
  • 27
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: Musiało być coś na rzeczy bo za dużo poważnych źródeł podawało tę informację o kontrakcie Kubicy. Jeśli rzeczywiście kontrakt już był, a w Williamsie wytarli sobie nim dupę dla rubli, to żenada nie z tej ziemi.
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo Do oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie można nic ostatecznie stwierdzić.
A po drugie, jeśli nie teraz, to za rok: znowu zwolni się parę miejsc, cały Team Kubica i sam Robert nie zrezygnują. Nie teraz, kiedy poczuł, że f1 jest blisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: Z Ferrari wiadomo jak było, Robert o to pytany nigdy się tego nie wyparł. Ja wiem, że Robert jest niesamowicie silny psychicznie, ale postaw się na jego miejscu. Dwa razy w ciągu roku cię wykorzystują, pewnie zakulisowo już wiadomo coś o kontraktach (to, że były dyskusje, czy pojedzie już w Spa, to nie były tylko pobożne życzenia fanów) i koniec końców z ciebie rezygnują bo jest pewny, duży hajs na
  • Odpowiedz
  • 7
@some_ONE:
@duchu0:
@MonsterKill:
@Drmscape:
A ja mam obawy czy czasami sam RK nie zawinił jakimiś swoimi zasadami jak to było, np. przy kontrakcie z Citroenem na starty w WRC... Może brakowało jego podpisu, może marudził na oddanie części trenigów dla rezerwowego, myśląc, że wszystko idzie po jego stronie i wtedy ruskie znaleźli okazję na wykorzystanie sytuacji.
  • Odpowiedz