Wpis z mikrobloga

@Thorkill: za fake newsy już dawno powinni beknąć - "tak lądują debeściaki", "jak nie wyląduje to mnie zabiją", "poszkodowane" muzułmanki, fabrykacje z podaniem ręki przez Dudę, fałszywi świadkowie xD
  • Odpowiedz
@enforcer: Nie łapie się. TVN powinien podpisać ja jako główną organizatorkę ruchu "nie dla reformy edukacji. Zresztą podpisywał ją tak wiele razy wcześniej w przeciągu roku w róznych materiałach. Ale ruch zamarł więc nagle pstryk i stała się "zwykłą matką". A "zwykłą matką" nie jest.
To tak jakby Elbanowskich ktoś nagle zaczął przedstawiać jako "zwykłych rodziców".
  • Odpowiedz
@Thorkill: może i tvn nie jest i nie było nigdy obiektywną stacją, ale nie oszukujmy się - tvp też święte nie jest, nie trzeba być lewakiem i neuropkiem by to dostrzec, mimo, że sam nie jestem fanem neuropy to co do tvp trochę racji mają
  • Odpowiedz
Dobra, PIS da 1 mln kary za tą bezczelną manipulację.


@danob99: Przecież to jest z setek przykładów manipulacji i propagandy w TVN z ostatnich paru miesiecy którym mógłbym podać.
  • Odpowiedz
@Thorkill: co to za pitolenie, jeśli ma córkę w siódmej klasie to dlaczego nie miałaby się wypowiadać ? Czy to nieprawda, że dzieci są zawalone lekcjami ? Jeśli wcześniej kontestowała sens „reformy” edukacji i jej założenia, to dlaczego teraz ma siedzieć cicho ?

Uważasz, że „reforma” edukacji jest faktycznie reformą ? Czy poprawia jakość edukacji - #!$%@?ąc od pisania na kolanie podstaw programowych i przemycanie propagandy np. w postaci zastępowania
  • Odpowiedz