Wpis z mikrobloga

Połowie Polaków to powinno się zabrać samochód. To tylko szkodliwy pseudoszpan nibystatusu. W rzeczywistości mamy stada debili, uważających się za najlepszych z najlepszych. Tylko to wątpliwy status, bo jakoś nie dostrzegają jak rano i popołudniu taaak się spieszą, że stoją w korku - i nie widzą, że go tworzą w dodatku. Oglądanie tych stad z rana jest cudowne - pusty samochu, taki jeden/jedna za kierownicą, skupienie pełne, "szybciej, szybciej" na twarzy, ale nic to nie daje, bo tylko sunie powoli. W każdym samochodzie tak samo. Najlepsi to muszą być ci co wyzywają tego z przodu od debili - idę o zakład, że im nie przyszło do głowy, że ten z tyłu ich tak samo wyzywa. Jeszcze pewnie się wnerwiają na ceny paliwa, a marnują je w litrach na sunięcie powolutku - samochód do tego nie służy. A i pewnie psioczy taki jeden z drugim na smog i że go biedacy robią - a sam nie ogarnie w tym pustym łbie, że to on więcej robi smogu w korku, dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku. A i w weekend jak te debile postanowią w jednym czasie pojechać do marketu. #ranting #rant #polacy #to #rak #polacykaraczanemnarodow

PS. rowerem nie pojedzie taki jeden z drugim (rower ma dość stałą prędkość w mieście), ale hajs na siłkę to wyda - jadąc zrobi kolejny zaś korek

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/60-km-h-w-obszarze-zabudowanym-to-za-duzo-eksperci-radza-obnizyc,797487.html
  • 5
@mariankowalski: ja nie narzekam na kogoś przede mną. Za to na tego pana ( przeważnie w wieku 60+ w swojej skodzie favorit z 86) na samym początku który jedzie 30-40 na godzinę i mu nie przeszkadza że za nim jest sznur aut.

Lepszy przykład? Niedaleko mnie wprowadzili cudotwórstwo. Odcinkowa kontrola prędkości. I ludzie jadący nie wiem #!$%@? nagle panikują i zamiast jechać 90 jaka jest obowiązującą prędkość jada 50. A efekt
PS2. jeżdżę rowerem, nawet w ziemie - #polecam
PS3. jak wspominacie coś o komunikacji miejskiej i jaka ona zła to się sprzedajecie z tym co o niej myślicie i pewnie dlaczego siedzicie w samochodach ##!$%@?
jak się komuś komunikacja nie podoba - to proszę pomyśleć dlaczego i spojrzeć też na siebie i swoje korkogenne działania.