Wpis z mikrobloga

- Guardiola potrafi prowadzić tylko gotowe drużyny

- Guardiola nie poradziłby sobie w Anglii


@AgentGecko: Mając najsilniejszy i najszerszy skład w Premier League, wydając w przeciągu 1,5 roku blisko pół miliarda euro na transfery, o €130 mln więcej na transfery niż United czy Chelsea, €280 mln niż Liverpool, €290 mln niż Kuraki i €300 mln niż Arsenal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgentGecko: że pozycja w tabeli i rezultaty City nie są żadną niespodzianką biorąc pod uwagę skład oraz wydane pieniądze. PSG na szczycie tabeli we Francji raczej też nikogo nie dziwi.

a te 130 melonów więcej od United czy Chelsea to w dzisiejszych realiach i przy bogactwie angielskich klubów to tyle co nic

Chyba tylko 3 najbogatszych, Arsenal, Liverpool i Kuraki wydały tylko trochę więcej niż te "130 melonów" w tym samym
@Pustulka: Wydał je jednak tak, że City teraz rucha i miażdży wszystkich jak leci, United i CHelsea które wydały niewiele mniej (bo 130 melonów to w obecnych realiach niedużo) i gdzie są?

A ja dalej nie wiem o co Ci chodziło, podpunkty które wymieniłem, a które Tyt zacytowałeś


dalej pozostają bzdurą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgentGecko:

Guardiola nie poradziłby sobie w Anglii

Trudno żeby sobie nie poradził on czy inny bardzo dobry trener przy takich nakładach na transfery i to wyraźnie większych od konkurencji, to tak jakby mistrzostwo i wyniki Bayernu w Bundeslidze miałyby być niespodzianką.

Guardiola potrafi prowadzić tylko gotowe drużyny

Już 1,5 roku temu obejmował najsilniejszy kadrowo zespół na Wyspach.

A ja dalej nie wiem o co Ci chodziło, podpunkty które wymieniłem, a które
@Pustulka: No dobrze, okej, ale co z tego? Wychodzi na to że chyba przyznajesz mi rację?

- Guardiola potrafi prowadzić tylko gotowe drużyny
- Guardiola nie poradziłby sobie w Anglii
Te podpunkty to dalej gówno prawda, a byli tacy którzy snuli takie teorie.
Guardiola radzi sobie w Anglii, a w tym sezonie radzi sobie znacznie lepiej od Mourinho czy Conte, którzy wydali tylko 130 milionów mniej. Nie przejął też "gotowej drużyny",
@AgentGecko:
130 mln to nie jest mała kwota i nie godzę się na oznaczanie tego tylko, to spore środki na 2 transfery topowych zawodników bądź 3 duże do pierwszego składu, często różnica pomiędzy tytułem, a walką o top4.

Nie przejął też "gotowej drużyny", mam przypomnieć listę piłkarzy, których na dzień dobry #!$%@?ł na wypożyczenia/sprzedał? Zrobił czystkę i sprowadził piłkarzy jakich chciał - to jest jego dzieło, jego projekt.

No jakiś dużych
To się odnosi do tego, że uzupełnia już najsilniejsze drużyny w danym kraju i tak było za każdym razem w Barcie, Bayernie i teraz w City, budować od zera to on sobie mógłby Everton wymagający kompletnej przebudowy na każdej pozycji. United też wymagało dużo więcej zmian, ale z takimi środkami jakimi dysponują to Ed Woodward z Mourinho zawodzą, bo powinni stworzyć silniejszy zespół, który odstawałby na góra połowę punktów - 6, a
ak za każdym razem? Gdzie byłeś 10 lat temu jak przejmował Barcę? Barca zajęła wówczas w poprzednim sezonie 4. miejsce w lidze i musiała grać w eliminacjach do Lm z taką Wisłą Kraków.


@AgentGecko: To, że zajęła 4 miejsce nie oznacza, że była faktycznie na takim poziomie, nie oszukujmy dalej Real z Barcą byli dwójką najmocniejszych zespołów ligi i dalej są, wyraźnie lepszym od reszty, nie zapowiada się też na to