Wpis z mikrobloga

@Kelemele: przecież wszelkie wybory w partii ( łącznie z tą o to kto jest prezesem podejmuje się w sposób demokratyczny) w sprawie zmiany premiera głos Jarosława w sejmie liczył się tak jak każdego innego posła z pis-u
Ba ostatnie takie wybory w pisie były niedawno
http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/160709884-Kaczynski-ponownie-prezesem-PiS.html
Jak widać nawet istnieje w partii opozycja ( taka jak np w Rosji czy tam innej bananowej republice aby ładnie wyglądało na papierze )
@Kelemele: @przeciwko78: to że za te zmiany nie jest "oficjalnie" kojarzony z dyktaturą i #!$%@?ścią poprzednich rządów Pis-u Kaczyński a jakieś nowe no nameowe twarze wszystko pod przykrywką demokracji partyjnej na wzór naszego wschodniego sąsiada. Im dłużej patrzę na przeciwników PiS-u tym mniej mnie dziwi czemu ma takie poparcie....
@przeciwko78: właśnie jem, nie ale winą PO podobnie jak i między innymi twoją jest to że negujesz że te lęki istnieją i zamiast o nich rozmawiać, edukować itp itd zajmujecie się wyśmiewaniem i obrażaniem. W taki sposób karakan bez problemu was rozgrywa, de facto przez waszą głupotę :).
Przykład pierwszy z brzegu: uchodźcy albo po stronie neuropy tutaj następuje schowanie głowy w piasek i zakopywanie że tego nie ma albo rzucanie
@przeciwko78: Ruska propaganda.... dla mnie to taki Saros lewej strony, według badań standford podczas całej kampanii wyborczej ( w której srano fake newskami po obu stronach zresztą choć fakt na korzyść Trumpa ) dała mu aż całe 0,5%.... dla porównania jak gdzieś pada wynik wyborów masz zmieniony o 1% tyle odnośnie Ruskiej propagandy i jej skuteczności. ( zapomnieli tylko dodać że na fakie i tak są narażone najbardziej osoby który ich
właśnie jem, nie ale winą PO podobnie jak i między innymi twoją jest to że negujesz że te lęki istnieją i zamiast o nich rozmawiać, edukować itp itd zajmujecie się wyśmiewaniem i obrażaniem.


@Aeny: ale ile mozna edukowac. Niektorzy sa zbyt glupi aby szerzej spojrzec. Nagrali im temat łuchodzcow i beda pierdzielic o tych luchodzcach chocby im i dach w chalupie plonal. Ja tam sie nie dziwie, ze nie ktorym nie