Wpis z mikrobloga

@MojHonorToWiernosc: Ja polecam zagrać w Misery bo mod jest naprawdę świetny. Dodaje pełno przedmiotów i podnosi bardzo poziom trudności. SI też jest poprawione przeciwnicy potrafią zachodzić nas od flanki do tego strzelają celnie i mocno. Niby jest roockie mod ale i tak dużo nie ułatwia. Ja grałem w wersje 2.1 ale słyszałem że wersja 2.2 ma jakieś dziwactwa które są dosyć interesujące. A na słabszym sprzęcie może być różnie z płynnością,
@MagicUnicorn: Niby gra chodzi lekko i przyjemnie to momentalnie się #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy wina małej ilości pamięci czy co ale lekkie ścinki prawdopodobnie przy doczytywaniu terenu. Ogólnie mod wydaje się świetny na pierwszy rzut oka ale jak na razie nie będzie mi dane w niego pograć bo na 5 podejść 5 crashy XD
@MagicUnicorn: ja akurat gram w lost alpha nawet spoko ale czegoś brakuje... kilka lat temu był to chyba oblivion lost i bardzo mi sie podobał. jaki w twojej ocenie jest najlepszy mod? akurat wyłączyłem gre bo nie mam ochoty schodzic do agropromu o tej godzinie a jestem na tyle blisko że idzie zainstalować coś lepszego (o ile warto)
@MagicUnicorn: a sprawdziłem te autumn aurora i bez porównania - jak dla mnie dużo lepszy klimat niż w lost alpha ma to "coś" czego LA nie miało, gram na medium a jest #!$%@? ciężko save co kilka kroków robie i z każdej spluwy amunicje rozładowuje do plecaka :D
ale faktycznie gram na laptopie na medium bez enb i dupereli tak żeby było cały czas płynnie a czasem zacina tak jak mówisz.
hanys1dwa3 - @MagicUnicorn: a sprawdziłem te autumn aurora i bez porównania - jak dla...

źródło: comment_mh1dsWVOKFtbESnZ288ZFRrgyLwoJBvj.jpg

Pobierz
@MagicUnicorn: mógłbyś mi jeszcze podpowiedzieć gdzie nabyć/kupić modyfikacje broni? tłumik i granatnik, 2 celowniki do ak74 mam zdobyte a nawet widziałem, że niektórzy stalkerzy mają je do sprzedania. w CoP był na statku typ od tego typu spraw, tutaj tego nie widzę. jestem już po wyjściu z lab X16 na drodze do X18
@MagicUnicorn: kurde, mogłem sprawdzić na makarovie z tłumikiem czy daje to jakąś przewage, bo możliwe, że w tym modzie jest bezużyteczny? w każdym razie od kordonu nie zdobyłem po drodze lepszych broni od ak74 i saiga 12 które chyba będą mi służyć do końca rozgrywki.