Wpis z mikrobloga

@Ernando:
Złóż wypowiedzenie w budce cp/plusa i dzwoń do duk.
W Polsacie najkorzystniejsze oferty to 12/3 i 15/3 czyli
12 miesięcy umowy 3 mc darmowe
15 miesięcy umowy 3 darmowe
Wypowiedzenie składa się pół roku przed końcem umowy i dzwoni do duk, bierzesz naprzemiennie 12/3 potem 15/3, 12/3, 15/3.
@s_t_u_l_e_j: złożyć wypowiedzenie i jeszcze do nich zadzwonić? a nie czekać aż oni to zrobią?;) I co to znaczy, że biorę naprzemiennie 12/3, 15/3 itd?

A pismo mogę im zanieść takie?




@Ernando: Możesz zadzwonić, nie musisz.
Wypowiedzenie ok.
Źle wytłumaczyłem?
Bierzesz umowe w najlepszym wariancie utrzymaniówki, jak będą ci wciskać umowe na 2lata to odmawiaj, powiedz że chcesz na rok.

12 miesięcy umowa.
3 miesiące za darmo
3 miesiące płacisz
w 6 miesiącu składasz wypowiedzenie i dzwonisz do duk
bierzesz umowę na 15 miesięcy
3 miesiące darmowe.
6 miesięcy płacisz
w 9 miesiącu składasz wypowiedzenie i dzwonisz do duk
12 miesięcy umowa.
@s_t_u_l_e_j: ok, jutro drukuje wypowiedzenie i zanoszę do punku obsługi. Pewnie w przyszłym tygodniu będą dzwonili, żebym jednak został i wtedy powiedzieć im, że zostanę, ale tylko z umową na 12 miesięcy i 3 darmowe? I cena zostanie taka sama (69,99) czy wzrośnie skoro na 12 miesięcy tylko?

I załóżmy że dostanę tą umowę 12/3. I co mi da to, że po 6 miesiącach złożę wypowiedzenie? I tak będę musiał czekać
@Ernando:
Nie mów, że chcesz 3 darmowe. Powiedz po prostu, że chcesz umowe na rok i tyle.
Utrzymaniówki w cp są sztywne, bez wymiany dekodera jest tylko 12/3 i 15/3 jeżeli chodzi o krótkie umowy.
Cena ta sama.
Po 6 miesiącach przedłużasz na 15/3, nie musisz czekać do końca - na tym polega cały trik.
Co do anteny nie pomoge, wątpie aby ci dali za fryte.
@s_t_u_l_e_j: Rozumiem. A powiedz mi jeszcze, bo czytam kilka ostatnich stron tego tematu który mi wysłałeś i pojawia się kilka razy wątek, że ktoś ma za 69,99 więcej pakietów niż ja (ja mam familijny max hd + film hd + sport hd) i umowę na 12/3. Możliwe?
Jeśli chciałbyś zapoznać się ze specjalnymi warunkami oferty na przedłużenie umowy, bez konieczności jej rozwiązywania, skontaktuj się z nami pisząc na: specjalista@cyfrowypolsat.pl. Postaramy się, aby nasza propozycja spełniała Twoje oczekiwania :)
@Sparta: bez przesyłania pisma możesz dostać na prewencji 3 miesiące gratis przy umowie na 15 miesiecy, ewentualnie 6 przy 29, reszta to kpina, ale z działu z którego do Ciebie by sie kontaktowali, na początku by wychodzili bez darmowych miesięcy, więc trzeba #!$%@?ć jakich to problemów nie masz.