Wpis z mikrobloga

mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w halapeno burgerze. notoryczne 2 plasterki zamiast 3 (tak jak w reklamie i na każdym plakacie). powiecie, ze #janusz #cebula ze mnie. jestem białorycerzem halapeno (lubię halapeno xD). w imię wspólnego dobra założyłbym wykop z korespondencją mailową i zdjęciami bułek z
1) standardowa porcja
2) podwojna porcja

mcdonalds jawnie rznie nas w dupala i chyba żyje w innej galaktyce. przyjmie się, czy dla was to bez różnicy?
właśnie dostałem odpowiedź, że standardowa porcja to 3 plasterki (gdzie zjadłem z 15 halapeno burgerów i 3 plasterki dostałem 3 razy)
bemo - mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w ...

źródło: comment_oMrSjwN3oh990Yn3PmFQqeuHe6f7pHBv.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@betonowecukierki: Co to ma #!$%@? do cebulactwa? Prawdopodobnie kanapka z 2 plasterkami jest nie wystarczajaco ostra. 2 plasterki to w typ wypadku 66% wymaganego jalapeno a nie #!$%@? o jakiś JEDEN plasterek.
  • Odpowiedz
@bemo: jeździsz do jakiegoś #!$%@? mcd i dlatego. Jadłem tą kanapkę ze dwa razy i za każdym razem było tych plasterków tyle że się aż wysypywały ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@betonowecukierki: @MaciejPN: @4kroki: polecam nauke czytania
sytuacja nie zdarzyla sie raz tylko kilkanascie
nie mam zarzutu co do wygladu kanapki tylko co do niezgodnosci z reklama tv, plakatami. sami przyznaja, ze standard to 3 plasterki a u mnie ponad 80% zamówień jest poniżej standardu. to po #!$%@? są tajemniczy klienci w takim razie?
  • Odpowiedz
@Noct: czyli systemowo w kule lecą.
OStatnio zamawoałem u innego dostawcy, to było 41 po upieczeniu. a tu łaske Ci zrobią jak dostaniesz 39 przy zapłaceniu za 41 bo najczęściej to i tak 37-38
  • Odpowiedz
@betonowecukierki: Koleś, żal i cebulactwo to jest w maku, bo patrzysz na jeden plasterek, ale ta sytuacja u OPa jest nagminna. Więc patrząc na efekt skali oni mają z tego ogromne oszczędności. Kto tu jest cebulakiem w takim razie MCD czy OP? Ja jak najbardziej jestem za OPem i mam nadzieję, że wyjaśni i ogarnie bo to, że kolejny koncern rucha konsumentów to nie jest w porządku.
Przez takie osoby
  • Odpowiedz
@bemo Bierzesz zawsze w tym samym maku? Jeżeli tak to ekipa jest niedoszkolona i to nie wina całego mcd, bo ustalona przez 'gorę' porcja to 3, więc analogicznie podwójnie powinno być 6. Może być jeszcze tak, ze kierownik Janusz chce przyoszczedzic na produktach, co może być bardzo prawdopodobne jeśli to mak franczyzowy.
  • Odpowiedz
@bemo: zamawiasz gówno, to dostajesz gówno. xD Ja #!$%@?, tam gdzie mieszkacie, nie można kupić normalnego, dobrego burgera, tylko McDonald? No ale fakt, powinieneś dostać to, co zamawiasz, więc trzy plasterki papryczki się w tym podjedzeniu należą.
  • Odpowiedz