Wpis z mikrobloga

mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w halapeno burgerze. notoryczne 2 plasterki zamiast 3 (tak jak w reklamie i na każdym plakacie). powiecie, ze #janusz #cebula ze mnie. jestem białorycerzem halapeno (lubię halapeno xD). w imię wspólnego dobra założyłbym wykop z korespondencją mailową i zdjęciami bułek z
1) standardowa porcja
2) podwojna porcja

mcdonalds jawnie rznie nas w dupala i chyba żyje w innej galaktyce. przyjmie się, czy dla was to bez różnicy?
właśnie dostałem odpowiedź, że standardowa porcja to 3 plasterki (gdzie zjadłem z 15 halapeno burgerów i 3 plasterki dostałem 3 razy)
bemo - mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w ...

źródło: comment_oMrSjwN3oh990Yn3PmFQqeuHe6f7pHBv.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bemo: szanuje #!$%@?, sam pewnego pięknego dnia jak się #!$%@?ę, to zacznę składać skargi na tych #!$%@? pracowników. ostatnio w maku u mnie w mieście to co się #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie, te #!$%@? są tak ograniczone że nie potrafią nawet porządnie złożyć tej śmiesznej kanapki. co raz częściej dostaję kanapkę w której połowa sera wystaje za bułę a połowa kanapki jest przez to bez sera czy sytuacja jak u
  • Odpowiedz
@bemo: Pizza hut sprzedaje pizze 41 cm w pudełkach, które mają 39 cm a i tak zawsze do tych pudełek wkładając mniejszą niż jest max. Jak Ci przywiozą 39 to masz farta bo zazwyczaj to 37 xd

100% 41 1319,585 100%
95% 39 1193,985 90%
93% 38 1133,54 86%
90% 37
  • Odpowiedz
@bemo: no i elegancko. niech im #!$%@?ą za oszczędzanie na produktach, a później niech wezmą się za porządne składanie tych kanapek i napojów, a nie "#!$%@? i podaj - może sie nie doczepi".
  • Odpowiedz
pierwsza odpowiedź - konsultant odpowiada jakbym miał zarzuty co do wyglądu kanapek - w treści formularza kontaktowego dołączyłem zdj z 2szt. halapeno + opisałem problem z jego ilością xD nie wiedzą nawet czego dotyczy skarga
  • Odpowiedz
w reklamie i na plakatach mam burgera z trzema plasterkami, place za produkt niepelny i jeszcze wmawia mi sie, ze nie widze jednego plasterka za kazdym razem


@bemo: o stary, dopiero teraz odkryłeś, że w reklamach i na plakatach jedzenie z fast fooda wygląda zawsze inaczej i zawsze 100x lepiej niż w rzeczywistości? Idąc tym tokiem rozumowania, to można się kłócić z nimi dosłownie o każdy produkt xD
  • Odpowiedz
@bemo: kupujesz tylko w jednym ? To musi być ten co kanapki składa. Ja na wrocławskiej w wawie jem albo na dworcach i zawsze dostaje jalapeno po brzegi xd z 8kawalkow
  • Odpowiedz
@bemo: ale Ci napisali XD

Teraz se wyobrażam gościa przy okienku który zamawia kanapkę dzalapino i mówi ukraince w okienku "NO ALE JAK TO, MIAŁO BYĆ CZY PAPRYCZKI A SOM DWIE!! ZA CO JA DO #!$%@? PŁACE, JA POLAK, SPÓJRZ NA MNIE! PŁACE RZONDAM! PROSZĘ O JESZCZE JEDEN #!$%@? WAŻACY 0,00005G PLASTEREK DZALAPINO I #!$%@? TO MIGUSIEM BO JAK NIE TO POLICZE KROPLE MUSZTARDY!!!11!121!11 I SZYBCIEJ LEJ TE KOLE #!$%@? BABILOŃSKA!!!!!!

Ja rozumiem jakbyś zamiast kanapki dostał gówno, albo zamiast bułek byłyby sucharki lub np zapomniali nalać sosu. ale #!$%@? o JEDEN PLASTEREK (czyt. jeden plaster" papryczki)! Weź się człowieku nie
  • Odpowiedz