Wpis z mikrobloga

mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w halapeno burgerze. notoryczne 2 plasterki zamiast 3 (tak jak w reklamie i na każdym plakacie). powiecie, ze #janusz #cebula ze mnie. jestem białorycerzem halapeno (lubię halapeno xD). w imię wspólnego dobra założyłbym wykop z korespondencją mailową i zdjęciami bułek z
1) standardowa porcja
2) podwojna porcja

mcdonalds jawnie rznie nas w dupala i chyba żyje w innej galaktyce. przyjmie się, czy dla was to bez różnicy?
właśnie dostałem odpowiedź, że standardowa porcja to 3 plasterki (gdzie zjadłem z 15 halapeno burgerów i 3 plasterki dostałem 3 razy)
bemo - mirki, od dwóch tygodni toczę batalię z #mcdonalds na temat ilosci halapeno w ...

źródło: comment_oMrSjwN3oh990Yn3PmFQqeuHe6f7pHBv.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@thrawn41: ja zamowilem. dostalem 4 szt ( ͡° ͜ʖ ͡°) = standardowa porcja jest odgórnie określona na 2 sztuki i to się nadaje na pozew
jeśli jedna sztuka halapeno kosztuje 2 grosze to zyski siegaja miliona rocznie w samej polsce
  • Odpowiedz
@Szrlh: nigdy nie wzialem darmowego burgera z aplikacji, zawsze placilem
w reklamie i na plakatach mam burgera z trzema plasterkami, place za produkt niepelny i jeszcze wmawia mi sie, ze nie widze jednego plasterka za kazdym razem. moze sie schowal na tylnej kanapie?
  • Odpowiedz
@bemo: w macdonald jest coś takiego ze jak w miesiącu będą plusy. W sensie zostanie więcej produktów niż miało zejść to są chyba premie to może specjalnie menagerowie przycinają. U nas pilnują tylko żeby za dużo nie dawać ale nie stoją ciagle to mam #!$%@?
  • Odpowiedz
@ciwu: przecież pisałem do nich maile i korzystałem z formularza- za pierwszym razem odpisali mi jakbym miał zastrzeżenia co do wyglądu kanapki (lol), a za drugim wcisnęli mi kit, że standardowa porcja to 3 plasterki
  • Odpowiedz
@bemo: jak zamawiasz to wystarczy powiedzieć "proszę sypnąć trochę więcej tych dzalapino" i jeśli trafisz na miłą panią to sypnie. Serio robisz wątek o #!$%@? jeden plaster papryczki w jakiejś bułce z musztardą?

Opowiedz nam o innych swoich problemach!
  • Odpowiedz
@betonowecukierki: to cebula, że chcę dostać to za co zapłaciłem? skoro statystycznie 20% kanapek zawiera to co w reklamie to chyba jest wprowadzanie konsumenta w błąd? też jestem cebula bo piętnuje takie zachowania ()?
  • Odpowiedz
@bemo: słusznie masz problem. Nawet w takiej sieciowej budzie, gdzie powinni sprzedawać identyczny produkt WSZĘDZIE znajdzie się jakaś polska #!$%@?, która jest dumna z tego, że przycina na papryczkach.
  • Odpowiedz
@maxciekpl: widzialem zdjecia z dwoma plasterkami tez na fejsie na ich fanpejdzu (tam ludzie akurat sie przypruli ogolnikowo, mnie zrazilo oszustwo)
  • Odpowiedz