Wpis z mikrobloga

Co ja wlasnie #!$%@? to przechodzi wszelkie pojęcie XDDD
Uwaga długa historia
Zamowilam sobie pizzę od lokalnego kebaba (uk), potem costam pogadałam z kumplem o czasach imprez, wzięło mnie na sentymenty i stwierdziłam ze sie najaram. Idealny moment bo pizza powinna wjechać jak wjedzie gastro. No to spaliłam, posmialam sie z memów i puk puk oto Pizzunia moja pyszna. Zasadam do konsumpcji, podnoszę kawałek a pod nim...


Mysle #!$%@? mac co to ma znaczyć, fujka. Zgłaszam gowno przez aplikacje która zamawiałam i dzwonię do tych brudasów sie sadzić. Ze panie bo tu pełno kłaków, a ten ze niemożliwe bo sam robił, a ja mowie panie włosy są czarne a ja jestem ruda!!! I sie wydzieram. Gościu mowi ze mam mu dać chwile, on przyjedzie, odbierze i cos nowego mi ogarnie. W międzyczasie rzucam #!$%@? na prawo i lewo, ze brudasy, ze tak se mogą ale u siebie, tu jest Europa, ład i porządek.
Puk puk. Najarana i wściekła otwieram drzwi mowie WŁAZ TU ZOBACZ W ŚWIETLE CI POKAZE TE PIZZĘ.
A ten bierze garść tych włosów. Bierze do ręki. Bawi sie nimi. Mysle co tu sie odjaniepawla. A potem on mowi słowa które zapamiętam do końca zycia:


Podnoszę i #!$%@? faktycznie XD nawet po bokach miały kawałki nadruku. Gościu zabrał pizzę i pojechał po nowa. Ja juz nigdy nic więcej nie zamowie.
#logikarozowychpaskow #wykopjointclub #niepasta #bekazgrubasow #truestory #uk
  • 12
  • Odpowiedz
@potocko: Nie rozumiem xd To te kawałki kartonu nie miały tam być i tak, racja? Czyli generalnie #!$%@?, ale po prostu się pomyliłaś, czy o #!$%@? chodzi? xd
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak: Taaa i widziała białe myszki i rozmawiała ze zwierzętami. A potem nago wylądowała na ulicy dając dupy wszystkim za grama sprzętu:D Jak komuś się myli karton z pizzą to zapewne nie palił marihuany;) A i polecam się do edukować jak działa THC na człowieka:)
  • Odpowiedz
@johnmorra: happen, #!$%@?!
@potocko: typowy sebek/karyna to zawsze #!$%@?, zawsze muszą #!$%@?ć coś o brudasach, ciapakach albo głupich angolach xD czasem pięć minut nie minie i już muszą zacząć wywalać te swoje kompleksy () ale zamawiać dalej i tak będzie u tych "brudasów" xD
  • Odpowiedz