Wpis z mikrobloga

Bylem dzis na piwie z kolega, bo rozchodzi sie z zona. smutny byl, to wyszlismy. Po 1 piwie mowi do mnie tak


Poczatek mocno wprawil w zaciekawienie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozstajemy sie, bo powiedziala, ze ma bolca od kiedys tam. Niby nas seks totalnie zanikł i poczucie,ze jest kobieca, gdzies zginelo. Juz jest pewna nowego bolca, ze jest wart poświecenia.
Mysle sobie, ze ostro dala mu w kośc takimi slowami( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale on mowi dalej...

ja chwile milkę, bo sam rozumiesz,tak mi nagle, ale ale... po chwili w śmiech. Przyznaje, że ja sie pomylilem trochę.

Ona do mnie:

- co sie pomyliles??!

- bo sadzilem,ze masz kogos od roku, a wiec wtedyi ja sie zaczalem spotykac z Kaska


jej rekacja:
Tą kaska? Wlasna kuzynka?! #!$%@?!
Wtedy jej mowie:
- Musialem ją nazwac kuzynka, by wynajela blisko nas, a rodziny sie nie dyma. A prawdziwa kuzynka nigdy nie odwiedza naszej rodziny.
XD
Musial udawac smutek w pracy, by nie bylo plot plus ma mniej zadań w pracy xD
Śmieje się w srodku do teraz
XD
#zwiazki #malzenstwo #seks #zdrada #logikaniebieskichpaskow
  • 10
@teczowisazabawni: jeśli na prawdę jej to powiedział w obliczu rozprawy rozwodowej to jest intergalaktycznym idiotą. Kobiety są faworyzowane przez sąd, a po takiej informacji zostanie zmieciony z powierzchni ziemi.
@yorrick: chciałbym to zobaczyc xD tylko dlatego, ze nie chce zbyt zdradzic co i jak


to takie rzeczy dotycza 'zwyklych szarakow' , a nie ludzi, ktorzy jednak coś więcej moga ( ͡° ͜ʖ ͡°)