Wpis z mikrobloga

Około 14 "pocztarz" (tak w pracbaza nazywamy listonosza ( ) ) przyniósł ładnie zapakowaną paczkę. Wszyscy zdziwieni pytają co to, a ja odpowiadam, że prezent od nie wiem kogo (ʘʘ).
Po monitoringu Poczty zacząłem się zastanawiać, co ja zrobię z 4 kg cebuli i pietruszki ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na szczęście w środku nie było żadnych warzyw :)

@dr_Cyban, bardzo Ci dziękuję za #wykopaczka () Co prawda spodziewałem się otrzymania książek, ale nie aż sześciu! W tym jednej nawiązującej do mojego ulubionego bohatera literackiego. Po większość z nich pewnie sam nigdy bym nie sięgnął, dlatego jestem Ci bardzo wdzięczny za poszerzenie mojej kolekcji. Nie wiem,według jakiego klucza je wybierałeś, ale wiedz, że jestem zadowolony. I to solidne pakowanie! Cieszę się, że doceniłeś moje przywiązanie do stanu książek.

Po zobaczeniu kartki pomyślałem sobie, że byłeś na tyle leniwy, że nawet napisanego na komputerze listu nie chciało Ci się wydrukować. Wszelki żal z tego powodu przeszedł, gdy odczytałem zawartość pędraka (ʘʘ)


Wcale nie widać, że nie masz doświadczenia w listach ;)

Dzisiaj sam sobie zrobiłem słodkie Mikołajki, więc kokosowe słodycze zostawiam na inną okazję. Nie widziałem takich w Polsce, to jakieś zagramaniczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej rozbawił mnie prezent włożony na dnie pudełka. Spodziewałem się różnych odniesień do preferowanego przeze mnie gatunku muzycznego, włącznie z burakiem, ale na coś takiego bym nie wpadł (ʘʘ) Przy okazji przypomniałeś mi, jak ja dawno nie czytałem żadnej gazety. A patrząc na tą od Ciebie widzę, że tam ciekawe rzeczy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z mojej pierwszej #wykopoczta i już teraz wiem, że wezmę udział w kolejnej. Oby tylko moja para była równie zadowolona jak ja.

@dr_Cyban, życzę Ci, aby wszystkie opisane w liście cele i marzenia wkrótce się spełniły. Pozdrów rodzinkę ʕʔ Jeśli Cię to interesuje to ja też lubię chamski humor. A jeśli już zdecyduję się na napisanie własnej książki to zgłoszę się do Ciebie, abyś mi ją zredagował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołych Świąt!
Pobierz
źródło: comment_0VZoRLwnv8mSUUVN9EvAeoVD7hPD3Dl3.jpg
  • 5
@JohnMarkII: Książka o Londynie jest dodatkowo w twardej okładce z genialnymi niebieskimi akcentami, co mnie - osobę przywiązującą ogromną uwagę do wyglądu książek - prawie wprowadza w ekstazę XD

@dr_Cyban: nie masz nic przeciwko, abym w chwili wolnego czasu odezwał się na PW?