Wpis z mikrobloga

@mroz3: U mnie budują biedronkę. Miesiąc temu zaczęli. 14 ma być otwarcie. Coś mi się zdaje, że po świętach będzie remont biedronki.
  • Odpowiedz
Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale rozmawiałem ostatnio na jednej z budów z pracownikiem firmy, jednego z podwykonawców, który stawiał Wroclavie i podobno noc w noc, pracuje tam około 100 pracowników, którzy dokańczają pewne ważne rzeczy, nie będę tu konkretnie pisał o co chodzi, ale są to rzeczy dość ważne, a mimo tego galeria juz miesiąc działa.


@Dusza_Jest_Chaosem: długo długo po otwarciu jeszcze nie było klimatyzacji podpiętej, nieraz
  • Odpowiedz
Jak ktoś był we Wroclavii i przyglądał się jak jest robiona wykończeniówka to jedyne co może dziwić, że tak długo trwało zanim coś się spieprzyło.

#wroclaw

@mroz3: lata temu takie (i lepsze) jaja były w Kraków Plaza... cały obiekt siadał i pękał. Szczytem wszystkiego było, jak jakiś chodnik z kratownicy się rozpadł i ktoś mało nie wyzionął ducha po lądowaniu jedno piętro niżej...
  • Odpowiedz
@Lapidarny: To wszystko jest wina nierealnych terminów, sam teraz pracuję jako podwykonawca przy nowym biurowcu Nokii, oni w lutym chcą wprowadzać meble, a w tej chwili wiem, że instalacje elektryczne, klimatyzacyjne i przeciwpożarowe są jeszcze w jak to mówią ciemnej dupie i generalnie nie ma jakichkolwiek szans, żeby to zostało dopięte do tego czasu.
  • Odpowiedz