Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/28157325/latarka-zanflare-f1-6000-6500k-w-cenie-9-99-36-17z/
dobra latarka. powiedzialbym ze dupy nie urywa ale chyba najjasniejsza ze wszystkich moich latarek (czlowiek sie szybko przyzwyczaja to i wrazenia na nim nie robi). na pewno solidna, prawdziwy komercyjny produkt, nie wyglada na cos co zaraz straci port usb (wlasnie mi sie urwal w innej latarce). grzac sie mocno nie grzeje. w kazdym mozliwym miejscu o-ringi. barwa raczej taka neutralna. laduje sie przez usb poprawnie. ma ten taki smieszny futeral ktory chyba nie jest na latarke tylko na 2 baterie (albo to jest piórnik na dlugopis XD na to akurat sie najlepiej nadaje). sama latarka z bateria jednak dosyc ciezka. gruby gratisowy kabel usb, zadne tam cienkie gowno.
minusy: za czesto sie wlacza ten tryb 1 lumen, ten tryb 1000lumenow wydaje sie swiecic troche jasnej ale zeby z latarki sie wtedy robil miecz swietlny to jednak nie (moze wina bateri), ogolnie sie trudno wlacza ten tryb torch (niby klikasz 2x a nie wiesz czy naprawde jest wlaczony), niby pamieta te tryby ale przy wlaczonym najjasniejszym trybie potrafi sie przelaczyc na ten 1 lumen przy wlaczeniu i trzeba przeklikac (dobrze ze chociaz malo tych trybow).

oczywiscie miga doprowadzajac kierowcow do udaru mozgu.

solidne europejskie wykonanie, na pewno zaden wstyd dac to komus na prezent.
#latarki #aliexpress #convoy #rower
retrobajery - https://www.wykop.pl/wpis/28157325/latarka-zanflare-f1-6000-6500k-w-cen...

źródło: comment_0dOk2Fab8TWvu3s5M7eQRLGnFUuG43V4.jpg

Pobierz
  • 10
@retrobajery: Mogłeś tagować #gearbest, bo to marka własna tego sklepu. Chyba jeden z nielicznych produktów, który ma prawdziwą gwarancję w tym sklepie. Lepiej kupić wersję 4500-5000k - przyjemna dla oka. Wersja z gorszą barwą 7000k w niektórych egzemplarzach świeci na... zielono. Poza tym, zdarzają się sztuki skręcone niedokładnie

Po trybie turbo latarka powinna się przełączyć w tryb high bez problemu. Trochę to dziwne, że jest inaczej u ciebie
@jedrek_masta: mysle ze dobrze wypada. to sa 2 rozne latarki wiec wiadomo ze sa roznice. convoy pewnie jest jasniejszy na najjasniejszym trybie ale ten f1 powinien byc jasniejszy w trybie turbo. mi sie ten f1 bardziej podoba (ktos tam pisal ze niby cos z ksztaltem jest nie tak - no to moze na zdjeciu bo jak trzymam w rece to normalnie w reku lezy, moze troche bardziej niz latarke miecz swietlny
@Monco: ale ona z kazdego trybu sie przelacza na turbo wiec jak z 1 lumena przelaczysz na turbo a potem wylaczysz to wlaczy sie w trybie 1 lumena. no i ten 2klik jest troche taki nie do konca... klikniesz 3 razy i przelaczy sie na nastepny tryb. moja raczej ok, nic tam nie latalo - napisalem ze "europejska" produkt w zasadzie w 1 kawalku, spasowanie hitech a nie zadna chinska manufakura.
@retrobajery: w moim convoy jest wyrazna roznica miedzy porzadnym ogniwej (MJ1) a recyklowanym z kilkuletniego laptopa. 2.1A vs 1.7A mierzone amperomierzem. Przy prądach rzedu 3.5-4A (tryb turbo w F1) ta roznica moze byc duzo wieksza i dlatego ten tryb nie jest az taki mocny. Chociaz nalezy pamietac ze zaleznosc A-lm jest mocno nieliniowa.
moze moglem poczekac z ta recenzja ale moze ktos sobie ja na swieta kupi czy tam kiedy bedzie sobie chcial. mam juz wiekszosc pierdółek zeby zrobic jakis wiekszy test latarek ale moze poczekam na te lepsze baterie to moze wtedy by sie wyjasnilo jak to jest z tym trybem turbo.