Wpis z mikrobloga

@sargento: w tym Poznaniu to same mądre głowy, niezależnie od opcji politycznej:|
"nic tak nie denerwuje kierowców jak stanie w korku wtedy, gdy obok jest wolny pas ruchu przeznaczony dla rowerzystów, na którym nie ma ani jednego rowerzysty" - Małgorzata Dudzic-Biskupska, radna PO w Poznaniu.
Tylko nie wiem, jak ona chciałaby się zmieścić swoim autkiem na pasie o szerokości 1 m. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tylko nie wiem, jak ona chciałaby się zmieścić swoim autkiem na pasie o szerokości 1 m.


@sargento: 1,5m

Jak to jak? Zabrać chodnik i dorobić kolejny pas!!one11
  • Odpowiedz
@sargento: @demoos: no nie wiem czy fejk, bo w Budżecie Obywatelskim w Łodzi w tym roku było zadanie zgłoszone "stop budowaniu nowych dróg rowerowych kosztem szerokości istniejących ulic"
ludziom serio się wydaje że mamy lata 60 w USA i środkiem każdego miasta powinna lecieć autostrada 5 pasów w każdą stronę
  • Odpowiedz
"nic tak nie denerwuje kierowców jak stanie w korku wtedy, gdy obok jest wolny pas ruchu przeznaczony dla rowerzystów, na którym nie ma ani jednego rowerzysty"


@sargento: hurr durr a obok szyny tramwajowe i używa się tego tylko raz na kilka minut!!!
  • Odpowiedz
@RSjabber: @sargento: Oczywiście ten radny to z PiSu XD Za każdym j-----m razem pisze że oni traktują pieszych i rowerzystów w mieście jako gorszych ( )
Prawo dotyczące parkowania na chodnikach i ścieżkach rowerowych mamy z czasów komuny ale władza PiS nie ruszy świętych kierowców bo jak to można odholować auta za zaparowanie na ścieżce rowerowej/chodniku tak że przejść się nie da (
  • Odpowiedz
@sad_pepe: no jasne bo ci rowerzyści to wcale nie mają w------e na kierowców i pieszych, a piesi wcale nie mają w------e na rowerzystów. Jedyne co to jeszcze jako tako wygląda stosunek pieszych do kierowców gdyż takie zdarzenia zazwyczaj kończą się wizytą w szpitalu lub w kostnicy.
  • Odpowiedz
wizytą w szpitalu lub w kostnicy.

@kubica941: w Polsce i w krajach demokracji ludowej. W cywilizowanych krajach europejskich jest jakby inaczej?

Zakaz kupowania czerwonej farby najwazniejsze

@vegetassj1: dwie pieczenie na jednym ogniu :)
  • Odpowiedz