Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy pomocy. Jestem na diecie "mniej zrec" od kilku dni bo 3kg przytyłam niechcący. Chyba te wszystkie 3kg umiejscowily się wokół brzucha. Boki takie ze wyglądam jak ludzik michelin. Jak to zgubić? Jakie ćwiczenia które spala mi brzuch i biodra? Czy to tak nie działa? Nie mam szans na siłownię ani sport poza domem, z kondycja tez bardzo źle. Czy jeśli będę ćwiczyć np 3x dziennie po 15min to będzie działać tak jak 45min jednorazowo?
  • 29
@camilio: z tego co się orientuję się wygląda tak, że możesz ćwiczyć ręce, a spalać nogi, bo organizm sam decyduje skąd pobierze tłuszcz. Ale skoro te 3 kg weszły Co teraz w brzuchu, to jeśli je zgubisz, to pewnie z tego brzucha zejdą :D
@wincm
@So_I_Scream nie wiem czy jest :D ale po 4 dniach waga ruszyła w dół, po tygodniu niecały kilogram. Wiec chyba jest. Odstawiłam słodycze po prostu i żarcie wieczorem. W pytaniu chodziło mi głównie o to, czy jeśli zrobię codziennie 30 przysiadow i 50 brzuchow a za jakiś czas zwiększe ilość to będzie miało jakiś sens, czy trzeba normalnie włączyć sobie chodakowska i męczyć się przez godzinę :P
@camilio: kobieto, żryj mniej to raz, dwa kup se skakanke i skacz w domu przez 30 minut, albo wykonuj skipy. poza tym, ja treningi w domu kiedyś wykonywałam z chodakowska. ma badzo fajne i wyczerpujące. moja mama schudła ponad 10kg z chodakowskiej cwiczeniami.
@camilio: jak chcesz schudnac to musisz sie troche pomeczyc. Bez potu i wysilku nie bedziesz widziec efektow i sie zniechecisz. Nigdy polsrodki nie byly dobre. Rusz dupe i opracuj diete. Oto przepis na sukces.