Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #wykopaczka #chwalesie
Przyszła do mnie paczucha, wprost do paczkomatu. Przedrałowałem przez hałdy i śniegi, poczekałem aż jedna osoba skończy wyciągać swoją (łącznie zajęło jej to ponad 80 sekund, ehhhhhh). No, ale paczucha wyszła, ładnie, schludnie, prosto do plecaczka. Nie spodziewałem się, że będę aż taki podekscytowany perspektywą otwarcia. Nawet się trochę stresowałem przed, na wszelki wypadek ubrałem koszulę xD

Widać napracowanko przy pakowaniu, jestem pod wrażeniem. Tak teraz myślę o wysłanej przeze mnie paczce, no mogłem trochę bardziej się przyłożyć do pakowania xD Nic, mam nadzieję, że zawartość nadrobi, a ja mam lekcje na przyszły raz. Wracając do mojej paczuchy w środku znajdowało się kilka oddzielnych pakuneczków zgrabnie opchniętych w karton i uzupełnionych bibułą. Trochę miejsca jeszcze zostało, kilka cebuli, czy jakaś pietruszka weszłaby bez problemu. Jak w przyszłym roku się zakwalifikuję, to wyślę w tej samej paczce z tą samą bibułą xD

Wbrew oczekiwaniom autora list zostawiłem sobie na koniec. Za to odpakowałem czipsy, batony, czekoladę, żelki, mikołaja, a jeśli chodzi o michauki to będę je odpakowywał pojedynczo, na bieżąco, licząc że to są michauki biauki. W ogóle mamba, od przedszkola nie jadłem tego czegoś.

No i dostałem książeczkę. W sumie po moim opisie można było się tego spodziewać, ale już trudno mi było obstawiać co to może być. Zostałem zaskoczony i to całkiem pozytywnie. Nie czytałem nic z uniwersum warcrafta, a przecież blizzarda szanuje i czasem nawet w heartstone'a sobie popykam, więc świetny wybór.

Wziąłem udział w wykopaczce, bo chciałem sprezentować paczuszkę dla kogoś i niewiele myśli poświęciłem faktowi, że sam też coś dostanę. A już tym bardziej nie przyszło mi do głowy, że tak bardzo mnie ten fakt ucieszy. Polecam ten stan.

Niestety mireczek nie podpisał się nickiem, więc nie mogę zawołać.
zdzislaw_in - #wykopoczta #wykopaczka #chwalesie 
Przyszła do mnie paczucha, wprost ...

źródło: comment_1GBxJLi8NCVPZlvLWuQp2zMmHgF4IfeO.jpg

Pobierz
  • 4