Wpis z mikrobloga

#afera #stalker

tl;dr


No, więc Mirki ciężka sprawa, można rzec, że zostałem ofiarą stalkingu, jakiś koleś wystalkował mnie po nicku z... jakieś starej strony, gdzie szukałem kogoś do gry, połączył to z kontem z wykopu, dalej z fejsbukiem, czy może w innej kolejności. W każdym razie wysłał zdjęciach moich postów do mojej dziewczyny, którą pewnie znalazł na moim profilu, ona wiedząc, że mam konto na wykopie spytała tylko o nick i sobie wszystko do kupy poskładała. Po cięższej rozmowie zerwała ze mną.
Konta już poblokowałem, wykop też zaraz usunę, ale może się komuś to przyda, jako forma nauczki na przyszłość.
Białorycerz #!$%@?.
Zdjęcia w komentarzach
źródło: comment_yRbBXIhSokJZHMB5kNII4yrVrB2g8Oep.jpg
  • 135
nie miałem pojęcia, że tak łatwo można człowieka znaleźć w internecie.


@ManHidden: człowieku, do mnie kiedyś na fejsbuku napisał koleś, na którego zatrąbiłem za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Ty masz takie same nicki na różnych stronach, do tego na profilu wpisałeś sobie imię oraz swoją malutką miejscowość i jeszcze jesteś zdziwiony? XD
@ManHidden:
jesli poszedles na bok - masz pecha ze to wylazlo.
ale jesli poszedles na bok bo czegos brakowalo w zwiazku - nie masz czego zalowac.
z druga osoba jestes z wyboru - jesli czegos brakuje a nie umiesz tego skutecznie zakomunikowac - nie wnikam dlaczego - to lepiej dac sobie spokoj.
a kobieta .... jest ich na swiecie jeszcze duzo.
jesli dziewucha olala cie .... jej strata.
mogla lepiej dbac
@Hojracy: Hm... to już całkiem prawdopodobne, ale nie wiem jak mógłby połączyć facebooka z wykopem, bo w te stronę nie było powiązań, tylko raczej w tę drugą. Z resztą jeden #!$%@?, facebook zablokowany, konta które pamiętałem to usunąłem w cholere xD
@ManHidden nie rozumiem czemu Ci nie wierzy rozowa... chociaz moja sie dowiedziala ode mnie ze bylem jako kierowca w antwerpii i chyba nie miala watpliwosci ze nie klamie, w sumie nadal jestesmy ze soba wiec chyba mi wierzy. Do tego kiedys dostala smsa z bramki internetowej "twoj chlopak mnie ruchal" i wtedy bylo w #!$%@? placzu. Jak mozna nie wierzyc swojej drugiej polowce
@Pan_Mirek

Świat potrzebuje też mniej ludzi którzy nie szanują innych - zdradzających.

Natomiast świat jeszcze mocniej nie potrzebuje śmieci i innych ludzkich odpadów, wtykających nosy w czyjeś prywatne życie, tak samo stalkerów...
Zdradza bądź nie, jego sprawa, a nie nagle wchodzi dobry wujek-stalker, który potem może równie dobrze opchnąć kit i wykorzystując moment załamania się tejże, bolcować taką łatwowierną panienkę, ale tego pod uwagę wziąć nie łaska...
@ManHidden: jakiś czas temu była akcja z chłopakiem który miał nieoperacyjnego guza mózgu, umierał ale nikomu z rodziny o tym nie mówił, twierdził że rodzice i tak mają dużo problemów na głowie.

Żył na bogato i korzystał z tego czasu który mu został, opisał trochę spraw na wypoku i też go ktoś wystalkował oraz poinformował rodziców.

Napisał kilka słów na koniec przy usuwaniu konta i "serdecznie" podziękował osobie która go sprzedała.