Wpis z mikrobloga

#truestory
Jestem z ojcem w sklepie, zauważyłem przypałowe papiery do pakowania to pomyślałem o #wykopoczta
- po co ten papier?
- wysyłam paczkę
- dla kogo?
- nieważne
- dla jakiś dzieci?
- nie
- aaa, dla dziewczyny?
- nie
- to dla kogo?
- 30 letniego faceta...

w domu rodzinnym panuje atmosfera oczekiwania na coming out ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deny06: @qubeq: Cieszę się, że macie fajne relacje w rodzinie, ale czasem naprawdę ktoś może nie mieć ochoty "się otwierać", wiedząc, że i tak zostanie zlany, albo po prostu zwyczajnie się nie lubić, nie rozumieć, nie dogadywać.
  • Odpowiedz
@Jainapl: Nie wiesz, czy mam fajne, czy nie, ale to nie zmienia faktu że żeby dostawać trzeba dawać. Dobry humor i nastawienie wpływa na innych tak samo jak zły nastrój.
  • Odpowiedz
@qubeq: To sobie praktykuj to, co uważasz za słuszne. Nie rozumiem natomiast d-----------a się, że ktoś nie rozmawia z rodzicem tak jak Ty ze swoim. Może ma powód, może nie chce, a może zwyczajnie napisał w skrócie, żeby było śmiesznie. Nie Twój interes.
  • Odpowiedz
@Jainapl: Jak rozmawia tak jak na załączonym obrazku to znaczy, że dialog występuje.

Jesteśmy na forum publicznym i ja mogę wyrażać tutaj swoje zdanie, a ty możesz przejść obok niego obojętnie lub je zanegować, ale zakazać mi wyrażania opinii nie możesz.
  • Odpowiedz
@qubeq: Nie podoba mi się Twoje zdanie, więc je sobie komentuje tak jak Ty zachowanie opa. Niczego Ci nie zakazuje, aczkolwiek fajnie byłoby, żeby ludzie zaczęli się interesować bardziej swoim życiem niż d---------ć ciągle do czyjegoś. Pozdro.
  • Odpowiedz