Wpis z mikrobloga

Halo Halo #wykopoczta !

#chwalesie superancka paczka od prawilnego miraska @kramarz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jest to moja pierwsza edycja, takze troche sie cykalem, i nie wiedzialem czego sie spodziewac, jednak nie bylo czego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jako poczatkujacy ( ͡° ͜ʖ ͡°) kitesurfer dostalem:

-Wodoszczelne etui na tel/dokumenty etc. -> poprzednie niedawno rozwalilem i juz nie musze kupowac nowego ! []
- Zapach do passata w ksztalcie latawca - meega ! Wreszcie jakis powiew swiezosci i lata ¯\_(ツ)_/¯
-Prawilna naklejeczka z kajciarzem !
- Naszyjnik w ksztalcie deski do kajta z logo firmy Naish ---> aaaaa mirku ! Wszystkie latawce mam tej marki ! Szanuje motzno ʕʔ
- Elegancki swiateczny kubek - jutro wjezdzam z nim do pracbazy razem z czekolada ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i oczywiscie swiateczna kartka z wypoko-wierszem, ktory poletzam przeczytac (jest piekny - its bjutiful), zyczeniami oraz listem za ktory baaaardzo dziekuje i mega doceniam :)
Osobne podziekowania dla rozowego - od poczatku cos mi nie gralo z tym pismem (ʘʘ)

Reasumujac - BARDZO DZIEKUJE MIRECZKU @Kramarz za swiateczna wykopaczke ! Wszystkie prezenty w 100% trafione ! Mozesz sobie w nagrode kupic piwko za dobra robote ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Sprawiles mi mega frajde i mam nadzieje, ze Ciebie spotka to samo !

O takie mirko nic nierobilem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Foto wiersza w komentarzu
Pobierz alittlegosu - Halo Halo #wykopoczta ! 

#chwalesie superancka paczka od prawilnego ...
źródło: comment_1Xl9wcTFurJM25Df2IBJRsm567eDADfS.jpg
  • 8
@alittlegosu: :DDDDD Nawet nie wiesz jak się ciesze że trafiłem w gusta :D

Naszyjnik w ksztalcie deski do kajta z logo firmy Naish ---> aaaaa mirku ! Wszystkie latawce mam tej marki ! Szanuje motzno ʕʔ


A to to w ogóle woooooooow, mega przypadek, ale ten wzór deski przypadł mi do gustu najbardziej :D ale ekstra!

Wszystkiego dobrego mirku! Wesołych świąt!