Wpis z mikrobloga

No witam witam akat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po niezwykle udanym wrocławskim party pojawiło się trochę głosów tutaj, ale także na PW, że "ja też chcę na #krakowskiewykopparty", ale wstydzę, boję, nikogo nie znam, a chcę poznać wcześniej i tego typu podobne.
Poza tym jakiś czas nie było #krakowpiwo, a w ogóle już dawno takiego, które zostałoby ogłoszone z wyraźniejszym wyprzedzeniem, a nie 2 godziny przed ( )

Tym samym ogłaszam, co następuje:

Najbliższa sobota, 9 grudnia br., godzina 19:00, lokal BarON przy ul. Batorego 1.

Dlaczego wtedy? Lobby na czele z @Pruderyjny i @Vinniczek naciskało na tyle mocno, że musiałem się ugiąć z sobotą. ( ͡º ͜ʖ͡º) A czemu tam? Bo mamy rezerwację, lubią/my, i bo tak.
Pub/bar znany jest z gier na prąd i bez prądu, ale nie będę Was oszukiwać, że idziemy tam w coś pograć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzień wcześniej, czyli w piątek można gdzie indziej pograć w piłkarzyki z @doosan, o czym informuje ona tutaj, a ja lokuję jej produkt.

Proszę przyjść, bo będziemy się złościć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakowpiwo
idol89 - No witam witam akat... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po niezwykle udanym wrocławskim party po...

źródło: comment_Lv0pxcqLqmoYeuT14dGshmoIi3mAc4kg.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yasiek666: hymnem krakowskiego piwa są "Deszcze niespokojne" - tak, to prawda
@akwajuk21: Szocik dla mnie i jesteśmy dogadani.
@tangerine_: MOŻE bądź. XD
@carbyne: Wchodzę w praktycznie każdy ruch, który wiąże się z szeroko rozumianymi ekhm... posiedzeniami zarządu.

@60sekundimorze: Na początku będzie niełatwo, bo inni się znają, ale potem się rozkręci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Unbeliev: Możesz przyjść na lekach i nie spożywać. ( ) A konsole będą nas tak średnio interesować.
@Saute: Po prostu tak wyglądają odpowiedzialność i kompromisy. XD
  • Odpowiedz