Wpis z mikrobloga

Ścieżka dźwiękowa z gry Sunless Sea to jeden z najlepszych soundtracków w historii gier komputerowych. Nawet z tym nie handlujcie.

Gra (najlepiej z dodatkiem Zubmariner) to niesamowita produkcja. Po prawie 30h gry zostało mi jeszcze wiele portów do odkrycia i zagadek do rozwiązania. Pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości H.P. Lovecrafta oraz klasycznej literatury grozy.

#muzykazgier #gry #indiegames #lovecraft
ciezka_rozkmina - Ścieżka dźwiękowa z gry Sunless Sea to jeden z najlepszych soundtra...
  • 8
@ciezka_rozkmina: O tak, muzyka jest piękna. W ogóle gra stoi na niezłym poziomie audiowizualnym, nastrój jest pierwszorzędny. :)
Orientujesz się czy dokończyli w końcu tę grę? Pamiętam, że były lokacje do których mieli dodać treści. Przedmioty typu key of coś tam.
@sejsmita: Z tego co wiem to gra jest kompletna. Wcześniej była dostępna jako early access i pewnie dlatego była dostępna w wersji bez wszystkich elementów.

@rzeznikmocy: Bastion grałem, muzyka świetna. Od tych samych twórców moim faworytem jest Transistor. Rewelacyjna historia a soundtrack to już w ogóle #!$%@?.
W Crypt of the Necrodancer też grałem. Pięknie połączyli mechanikę gry z muzyką. Sprzedawca w sklepie wymiata swoim trololo :D
O pozostałych z
ciezka_rozkmina - @sejsmita: Z tego co wiem to gra jest kompletna. Wcześniej była dos...