Wpis z mikrobloga

Mielczarskiego. Taka mała, niepozorna ulica, a takie bogactwo motywów fotograficznych (żeby nie sięgać po bardziej dosadne określenia). Sebixy z tej ulicy chyba mają jakąś obsesję, która objawia się w jeszcze intensywniejszym niż zwykle oznaczaniu terytorium wszelkiego rodzaju napisami, tudzież wlepkami, mającymi jednoznacznie komunikować ich sympatie (nie tylko sportowe). Załączam jeden przykład z tego rogu obfitości.

I jeszcze ta ciągnąca się przez kolejne budynki czerwona linia niczym Blue Scotch Krasińskiego. Nawet wysokość podobna.

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
#miastomeneli
punkgrrl - Mielczarskiego. Taka mała, niepozorna ulica, a takie bogactwo motywów foto...

źródło: comment_yYkPZZigjPbZ0RAdOXXO9itCmsEdjqu0.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@punkgrrl: mam nadzieję że ta ulica kiedyś sie ucywilizuję, gdyby nie patologia to przegenialne miejsce do mieszkania, centrum, obok Manu, brak ruchu samochodowego, bardzo zielono co jest rzadkie w Łodzi. Gdyby tylko nie to "Całe życie w jednym dresie..."

To ujecie z street view zawsze kojarzy mi się z tubylcami pierwszy raz widzącymi cywilizacje https://abrilexame.files.wordpress.com/2016/09/size_960_16_9_tribo-indigena-peru5.jpg
Radus - @punkgrrl: mam nadzieję że ta ulica kiedyś sie ucywilizuję, gdyby nie patolog...

źródło: comment_mXh09ztbx9oye6H03DMpUo582J1ibf3v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Radus: Obok Manu to srogo Żytnia wygląda - bruk, drewniane budynki. Jedziesz taką ulicą, dookoła czas jakby się zatrzymał a przed Tobą w oddali wielki napis Manufaktura. Zderzenie dwóch światów.
  • Odpowiedz
@Radus: moze to plotka, ale to chyba związane jest z tym że WRW ma ekipy "szybkiego reagowania" strzegące istotniejszych tagów co by Vandale czymś nie opryskali
  • Odpowiedz
@echelon_: W zasadzie to cała okolica Manu tak wygląda: Ogrodowa, Gdańska, Piwna, Żytnia... Ludzie w famułach bez kibli mieszkają, a pośrodku największe w Europie centrum handlowo-rozrywkowe. Łódź, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lesio_knz: że na mielczarskiego jest zielono, czy że w Łodzi? :) Miałem na myśli śródmieście i jego okolice w większości to betonowa pustynie. Łódź ma kilka wielkich parków zawyżających statystyki, tak to wcale nie jest aż taka zielona.
  • Odpowiedz
@punkgrrl: Tiaaaa... Moja dziewczyna udziela korków i słyszała o jakiejś kobiecie co do toalety do Manu chodziła bo u siebie w kamienicy nie miała.

BTW. Kręciłaś się może latem po Berlinku? Kiedyś wspominałem o tej miejscówce, potem widziałem jak jakaś para cykała sobie zdjęcia po okolicy i się zastanawiałem czy krzyczeć przez okno żebyś konto usuwała ;)
  • Odpowiedz
@lesio_knz: nie ma tragedii, ale jednocześnie Łódź nie jest jakimś bardzo zielonym miastem, jak to czasem próbuję się promować :) Są piekne parki, ale zieleni przy ulicach brak.
  • Odpowiedz
@echelon_: cholera myślałem że bardzo dobrze znam Łódź, a pierwszy raz słyszę o tym Berlinku :D właśnie jeżdżę po streetview tam - niesamowite miejsce.
  • Odpowiedz