Wpis z mikrobloga

Mielczarskiego. Taka mała, niepozorna ulica, a takie bogactwo motywów fotograficznych (żeby nie sięgać po bardziej dosadne określenia). Sebixy z tej ulicy chyba mają jakąś obsesję, która objawia się w jeszcze intensywniejszym niż zwykle oznaczaniu terytorium wszelkiego rodzaju napisami, tudzież wlepkami, mającymi jednoznacznie komunikować ich sympatie (nie tylko sportowe). Załączam jeden przykład z tego rogu obfitości.

I jeszcze ta ciągnąca się przez kolejne budynki czerwona linia niczym Blue Scotch Krasińskiego. Nawet wysokość podobna.

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
#miastomeneli
Pobierz punkgrrl - Mielczarskiego. Taka mała, niepozorna ulica, a takie bogactwo motywów foto...
źródło: comment_yYkPZZigjPbZ0RAdOXXO9itCmsEdjqu0.jpg
  • 53
@Radus: Zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia. Tylko jak pisałem wcześniej ostatnio jakaś banda debili zaczęła mazać sprayem tagi klubowe po Kalinowej. Jak kiedyś przyłapię na gorącym uczynku to chyba nogi z dupy powyrywam.
@mikasz: Wschodnią to już mam oblataną we wszystkie strony. A coś szczególnego jest pod tym adresem? Bo ja nie na bieżąco ;)
@kryzysWbabilonie: Nie strasz, ja nadal mam swój :)
@kabzior: Oj, Bałuty też wielbię :) Polecasz jakieś konkretne miejsca? Tamtą okolicę mam mniej zbadaną, to nie moje rewiry.
@91zozol: Jak ją otwierali, to była drugim największym w Europie, o to mi chodziło.