Wpis z mikrobloga

@b__g: W panelu wykopoczty. Teraz widzę odpowiedz od organizatora który mówi mi że list jest za krótki a paczka za słaba aczkolwiek list jest na całą pocztówke, a warość paczki 30-50zł, przed wysłaniem. Panowie tak to sie bawić można ale jak podajecie jakies wytyczne i czlowiek się tego trzyma a pozniej weryfikacji nie przechodzi bo coś tam to chyba średnio fajne. Jeżeli zdaniem organizatora jest to za słaba paczka, nie
  • Odpowiedz
@Masterfcb: @damien-timciack
kolega wrzucił zdjęcie 02-12-2017 15:37:12.
02-12-2017 22:01:32 dostał odpowiedź o odrzuceniu paczki
02-12-2017 22:29:02 dostał wiadomość na PW, ze czekamy do niedzieli do 14:00.
Dzisiaj rano poleciał na listę hańby, bo nie chciałem dalej blokować kolejnych osób, które czekały.
  • Odpowiedz
@b__g: Niestety wiadomosci o odrzuceniu nie widziałem, dlatego też nie dałem rady poprawić paczki, co nie zmienia faktu ze i tak w niedziele jej bym nie wysłał. Powiem tak, jeżeli macie takie zasady to ja juz sobie odpuszczę, chciałem dobrze, ale nie bede tracił wiecej czasu na wasze zachcianki. Czlowiek chce dobrze ale wychodzi jak zawsze. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@damien-timciack: Czyli niestety Twoja wina, bo dostałeś odpowiedź i miałeś cały dzień wczoraj, żeby się ustosunkować do niej ( ͡° ʖ̯ ͡°).

i tak w niedziele jej bym nie wysłał


W niedziele miałeś jedynie przesłać zdjęcie weryfikacyjne, a nie wysłać paczkę.
  • Odpowiedz
@maver: Poniekąd moja, ponieważ spełniłem wymagania co do zawartości paczki. Moj list ma ok 600+ znaków a paczka przekracza warość podaną w widełkach, nic nie poradzę, że inni porobili paczki za 100+ zł a w tym wypadku moja wygląda "biednie". Już tłumaczyłem że spełniając wymagania nie pomyslałem, że moze ona zostać odrzucona przez nie obiektywnie oceniającą osobe.
  • Odpowiedz
@damien-timciack: nie twierdzę że nie mógł zdarzyć się błąd w ocenie osób przeprowadzających weryfikacje, ale Twoja wina jest tutaj taka, że wczoraj nie sprawdziłeś czy jest jakaś odpowiedź. Gdybym ja wysłał zdjęcie w sobotę i nie dostał do końca dnia odpowiedzi to pierwszą rzeczą z rana było by właśnie sprawdzenie czy coś doszło.

Anyway sytuacja jest wyjątkowa i na moje pytaj @b__g czy da radę zrobić jakieś ustępstwo skoro
  • Odpowiedz
@maver: Czyli robąc coś zgodnie z wytycznymi zakładasz że zrobisz to źle? Ja zrobiłem tak jak zostało napisane ( założyłem, że jest dobrze) dlatego też po prostu czekałem na wiadomość gdzie wysłać paczkę a czas miałbym do jutra, dlatego tez nie przeszlo mi przez mysl czekac na potwierdzenie / odrzucenie i sprawdzac wiadomosci z samego rana w niedziele.
  • Odpowiedz
@damien-timciack: zgodnie z wytycznymi powinieneś czekać na weryfikację żeby być pewnym że paczka została zaakceptowana i możesz ją zapakować i wysłać. Wiele osób myślało że zrobiło wszystko dobrze, a okazywało się że na przykład o czymś zapomnieli. Sam czekałem na weryfikację zanim skończyłem pakowanie.
  • Odpowiedz
@damien-timciack: Jeszcze raz piszę, jeśli uważasz, że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie bo Twoja paczka powinna była przejść weryfikację to pisz do b__g prywatnie i postaraj się to wyjaśnić, rozmowa z nami na mirko o tym nic nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maver: Tak też zrobiłem. Napisałem wiadomosc do osoby od ktorej dostałem decyzje, a przed chwila napisałem do b__g . Wiem, ze rozmowa na mirko nie zmieni za duzo ale przynajmniej wyjasnilem jak sytuacja wygladala z mojej strony i , ze nie poczuwam sie do pelnej winy za cala akcje.
  • Odpowiedz
@damien-timciack: następnym razem proponuję poczekać dłużej. Najlepiej wysłać zdjęcia na minutę przed terminem. Wtedy Twoje pretensję będą bardziej wskazane. W tej sytuacji wina jest tylko po Twojej stronie. Organizatorzy zachowali się bezbłędnie.
  • Odpowiedz
@b__g: @qbanczyk: @damien-timciack:

No beka niezła. Typ wrzuca zdjęcie weryfikacyjne paki w sobotę w okolicach 15-16, wtedy ma czas i gitara, typ oceniający jakość paczki wchodzi gdzieś po nocach koło 22-23 i sra na twoje starania, rzucając deadline na poprawę do godziny 14 dnia następnego (niedziela). NO SERIO? Może jeszcze było rzucić Z---------J, MASZ 30 MIN, CZAS DO PÓŁNOCY ALBO W----------Z Z GHY

I teraz tak, OP być może chciał normalnie, jak człowiek pobawić się z wykopkami, postarał się, działał według wytycznych, deadlinów, wywiązał się ze wszystkiego i zostaje się z jakąś
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: spuść powietrze. Mimo, że deadline był do 14-tej w niedzielę, to trafił na listę dopiero w poniedziałek rano. Miał całą niedzielę na to, żeby chociaż się ustosunkować do odpowiedzi. Fakt, na weryfikację musiał czekać długo, ale wysłał fotkę na ostatnią chwilę, 2 godziny przed końcem deadline'u, a wtedy weryfikatorzy mają największy zapiernicz bo połowa ludzi wysyła na ostatnią chwilę.
  • Odpowiedz