Wpis z mikrobloga

  • 212
Boże ale odwaliłam przed chwilą #logikarozowychpaskow... Bez mojego niebieskiego to ja bym chyba umarła w tydzień.

Mieliśmy wyjść o 14:30, a tu chwila przed 14 i nagle JEBS. Korki poszły. Włączamy je i nic - pralka przestała prać, lodówka wyłączona, kuchenka elektryczna nie działa. Światła działają. Ja najpierw usiadłam i zadzwoniłam do rodziców, czy może mają jakiś pomysł, ale już byłam tak poddenerwowana, że się poryczałam (,) i siedziałam tak i płakałam, bo ojezu, co z moim praniem, co z tym mięsem na patelni, co z rzeczami w lodówce, właściciel mówi przez telefon że on coś może zrobić najwcześniej jutro wieczorem...
A mój niebieski zadzwonił na pogotowie elektryczne, tam powiedzieli że jeśli to w bloku to się nie zajmują czymś takim. To posprawdzał wszystkie gniazdka i 4 nie działają, dwa są sprawne, więc poprzepinał przedłużacze żeby pralka skończyła robotę i żeby dokończyć obiad <3
Zachował absolutny spokój, a ja nie wiem, spanikowałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) dużo stresu miałam ostatnio, a tu już się układało powoli i jak zwykle coś musiało jebnąć.
No ale póki co problem zażegnany ʕʔ

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #elektryka #zalesie
  • 180
  • Odpowiedz
Wystarczyło uprzednio sprawdzając czy nie ma zwarcia/zbyt dużego poboru - wymienić korki(jeśli topikowe) lub załączyć, jesli to eski xD chłopak też się nie wykazal
  • Odpowiedz
@Sanski: nie oceniam, ale tylko napiszę że:
moja ciotka gdy miała 12 lat musiała gotować obiad dla 7 osób bo w sezonie wszyscy pracowali w polu
Także porównaj tą sytuacje do tej co opisałaś.
  • Odpowiedz
@Sanski poruszyłaś ego samotnych kociar co to muszą same wszystko #!$%@?ć bo zwyczajnie nikogo nie mają więc nie ma kto im pomóc( )
Ja lubię jak żona czasem z pierdołą do mnie przychodzi bo nie daje rady, mogę być wtedy takim samcem alfa, bohaterem domu( ͡ ͜ʖ ͡)
Dlatego związki są fajne ale to portal ze śmiesznymi stulejkami również kobiecymi więc
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@decorum Cóż, to jest trochę smutne, mam wrażenie że niektóre tutaj na Mirko chcą pokazać, że one są w jakiś sposób "lepsze" od innych dziewczyn i plują jadem. Nie tylko pod moim wpisem ale pod wieloma to zauważyłam, że czasem różowe najbardziej obrazają właśnie różowe :(
Wydaje mi się również że nikt nie przeczytał tego co napisałam dokładnie, przecież ja wiem że to nie było rozsądne zachowanie (więc z tego wynika
  • Odpowiedz
  • 18
@Sanski Nie przejmuj się, nie zrobiłaś nic złego. Chyba kazda kobieta ma czasem gorszy dzień i reaguje płaczem na pierdoły.
Ja zawsze proszę męża o otwarcie słoików, albo odkrecenie butelki wody mineralnej. Nie umiem tez wbić nawet przysłowiowego gwoździa nie mówiąc już o większych awariach. I wiesz co jakoś nie mam na tym punkcie kompleksów, bo ogarniam inne rzeczy, za które on z kolei mnie podziwia i jest ok;)
  • Odpowiedz
@Sanski i pamiętaj o tym że nie wszystkie różowe tutaj są naprawdę różowe
Takie są uroki bycia w związku że że wszystkimi problemami nawet najbardziej błahymi nie jesteś sama i to jest fajne, nie musisz zawsze być twarda i zaradna bo wiesz że możesz pozwolić sobie na chwilę słabości. Czy to powódź, koniec świata czy chwilowy zanik prądu to zajebiście być we dwoje, pozdrawiam cieplutko i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sn3jku wyłączyła się pralka, z 2 godzin zostało 40 minut. Nie wiedziałam czy tam woda jest, czy mogę to otworzyć, czy tak zostawić i czekać aż odpalę ponownie to zapamieta program i wyplucze :/ cały dzień jakby w pralce zostało to by skisło tam xd
  • Odpowiedz
@Sanski: gdybyś zostawiła mokre, to by może coś się z tym działo, ale w warunkach prawie beztlenowych, w detergencie? xD No dobra, może mam inne priorytety ;D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sn3jku No ja właśnie nigdy nie miałam takiej sytuacji dlatego nie byłam pewna i zadzwoniłam do mamy bo jej często sie pralka psuła i tez mi mówiła ze za długo tak w pralce jak tam nic nie wiruje/nie plucze itd to nie może być... Ale ja się tam nie znam xD
  • Odpowiedz