Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki. lvl 16 here, i w sumie mam problem z moim różowym paskiem z którym jestem od miesiąca. Mianowicie, jakoś w drugim tygodniu naszego związku doszło do pytania czy któreś z nas uprawiało już seks... oboje powiedzieliśmy, że nie. Mijają kolejne dwa tygodnie, jesteśmy sobie u znajomych, trochę zapaliliśmy... gra w butelkę, pada na nią i mój znajomy zadał jej pytanie czy jest dziewicą, odpowiedziała, że nie... i dorzuciła jeszcze, informacje dla zgromadzonych, że też o tym nie wiedziałem... (nie, nie straciła dziewictwa z kimś przez te dwa tygodnie, straciła je z poprzednim chłopakiem ale postanowiła mi tego nie mówić...) tyle dobrego, że byliśmy w gronie przyjaciół, i jej zwrócili uwagę, że to mnie mogło zaboleć, starałem się udawać, że mnie to nie obchodzi, ale chyba oczywiste jest, że strasznie mnie zabolało, że mnie okłamała w takiej sprawie... i potrzebowała gry w butelkę żeby mi to powiedzieć, miała masę okazji, żeby to powiedzieć na samotności... ale nie. Jest ładna i mądra, jestem z nią szczęśliwy, ale ta sytuacją nie dość, że mnie skompromitowała, to jeszcze straciłem do niej poniekąd zaufanie.

I tu pojawia się moje pytanie. Co byście zrobili na moim miejscu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest prosta sytuacja, zeby sie wypowiedziec bez namyslenia, to sa sprawy sercowe. Po pierwsze, miales pelne prawo poczuc sie zranionym i strcić zaufanie. Jeżeli chodzi o ogół sytuacji, jesteście mlodymi ludzmi, szkoda że idziecie tak szybko do łozka, jest w konsekwencji przez to dużo zranieni. Zapewne jet to teraz dla Ciebie najważniejsze, a moja rada może być niezrozumiala, ale zdystansuj sie przyjacielu to bedzie dla Ciebie miod na
chciał bym taka młoda dupeczke co Asterling


@OzaweNakashi: Niestety nie wiem co ty byś chciał ;v

Pewnie niechcialA robić Ci przykrości. Powiedziała że nie bo możliwe że tego żałuję. Możliwe że została wykorzystana albo przymuszona poprostu.

@PlusujMnie: No błagam nie popadajmy w paranoję XD Takie życie że nie każdy ma pierwszy raz w wieku 30 lat.