Wpis z mikrobloga

@Luszian: ale po co za pomocą komendy. Co za problem wypisać sobie 81 znaków z 9tkami i literami na kartce. To jest najbezpieczniejsze. Skrypt nigdy nie będzie całkowicie losowy, zawsze będzie generował ciąg znaków wg jakiegoś schematu.
@Luszian: czy ja wiem czy można nazwać schematem dosłownie losowe znaki które wypiszę na kartce? Przecież nie układasz słów z literek tylko losowo wpisujesz znaki. Tutaj się mylisz, mózg nie posługuje się schematami przy generowaniu 81 znakowego seeda. To jest absolutnie nie do podrobienia. Absolutnie niemożliwe jest by cokolwiek i ktokolwiek wygenerował identycznego sedda co Twój mózg. No chyba że telepata :)
@Amelcio: @Uvmeneal: A powiedzcie mi panowie jedna rzecz. Zalozmy ze kupilem juz ETH na bitbayu. W jaki sposob najlepiej przetransferowac do binance? ETH na swoj portfel i ze swojego portfela na binance czy z gieldy do gieldy bezposrednio?

Widze ze bitbay mi stworzyl portfele dla kazdej z kryptowalut i jest mozliwosc wyplaty na adres, wiec jak wpisze adres binance to bedzie ok?

I jeszcze jedno pytanie: Powiedzmy ze portfel iota