Wpis z mikrobloga

@jestemzarejestrowany: ale kto ci broni napisać, że interesują cię tylko duże cycki ja #!$%@?ę xD świat byłby lepszy, gdyby wszyscy respektowali to, że każdy ma swój gust i nic w tym złego. po co ma tracić czas komuś, skoro nie będzie zainteresowana jakimś niziołkiem?
a poza tym, gdyby nie było dziewczyn stawiających wymagania co do wzrostu, to wykopowe stulejki nie miałyby na co zrzucić swojego braku powodzenia xD
@good_excuse: Jak napisałem na Tinderze, że szukam takiej której mógłbym wkładać różne rzeczy w różne miejsca to mnie zbanowali. A może ja chciałem jej włożyć chleb do szafki na buty? Faceta od razu traktuje się jak potencjalnego gwałciciela i zboczeńca. Ja ogólnie jestem fajny i miły ale jak mi paruje po 20 sztuk dziennie i mi zawracają dupę nie szanując MOJEGO opisu, w którym zaznaczyłem że to ja się odezwę, to
Tak, no bo faceci przy wyborze partnerki wcale a wcale nie zwracają uwagi na jej wygląd albo rozmiar piersi.


@janeeyrie: Patrzymy, ale tylko przy pannie na raz. W innym wypadku cycki/dupa schodzą na dalszy plan. Nie tak jak grubość portfela u kobiet.
@jestemzarejestrowany: no ale to nie wina dziewczyn, że tinder ma podwójne standardy. poza tym widocznie jesteś zbyt atrakcyjny żeby się nie odezwały. a skoro piszesz wyraźnie co i jak, to jak się jakaś odezwie pierwsza masz od razu wstępny filtr, kogo odrzucić. usuwasz parę i po kłopocie ( )
@jestemzarejestrowany: sama mam 174 i nie chciałabym kolesia który będzie mi do nosa, wyglądałabym jak King kong przy nim, i nie ma ze wygląd nie jest ważny, jak się poznaje kogoś to się zwraca uwagę potem rodzą się uczucia