Wpis z mikrobloga

Mirki z #bitcoin i #bitbay i może @Bitbay też odpisze ;) Mam może głupie, może mądre pytanie ;-) Otóż chcę zrobić przelew na bitbay.pl i w tytule przelewu mam wpisać "Inwestycja w kryptowaluty" to skąd oni będą wiedzieć, że kasa ma trafić do mnie? Na np. bitmarket24 jest to rozwiązanie w ten sposób, że należy dodać zaufany numer konta z którego tylko przychodzą przelewy, a jak to ma się w przypadku bitbay? Oczywiście konto mam zweryfikowane.
  • 13
  • Odpowiedz
@ITgeek: Bitbay ma w ... takie pytanie. Na moje ani razu nie odpisali. Historia transakcji wciąż nie działa.
A będą oni otóż wiedzieć, gdyż to jest Twój prywatny numer konta, indywidualny dla każdego użytkownika.
Stąd każda suma, jaka się znajdzie na nim, należeć będzie do Ciebie.
  • Odpowiedz
@ITgeek: Częstochowa za daleko od Katowic widać ;) Na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie zaszczycili mnie jeszcze odpowiedzią na zadane przezeń pytanie.
No i brak historii, to jest kurła kpina.
  • Odpowiedz
@GregPelka: No to powinni wam odpisywać szybciej, bo w końcu macie Jasną Górę, a jak im się system sypie to pewnie pierwsi głoszą zdrowaski ;) Poza tym skoro jadą tutaj po nich jak po burej s**** to się trochę nie dziwie.
  • Odpowiedz