Wpis z mikrobloga

@Varien: Mojemu pękło od czerwca ~45 mth i 2kkm. Ale też jakoś ostatnio jak wyglądam za okno to nie mogę z siebie wykrzesać choćby odrobiny entuzjazmu.
@wnocy: Wiesz, on jakby w miesiąc tyle walnął to i tak by już nie jeździł, bo by właśnie robił remont.
@Mekki: chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że z pogodą nie jest tak najgorzej. Śniegu brak. Temperatury dodanie. I ze dwa dni w tygodniu są suche.
via Android
  • 0
@aniewiemjaki No jest jebutny to racja :D Już druga osoba mi mówi że jest z 4t. Otóż nie! Jest z 2t. W środku jest normalnie wata, poza tym od 4t ma większy otwór i rura do kolanka jest grubsza.
Gdyby był od 4t to by pluł olejem przede wszystkim.
Pic że takie istnieją do 2t XD
@aniewiemjaki: Oryginalny, tylko ten stożek inny, ale poprzedni właściciel dał mi ten oryginalny. Mi się marzy fmf shorty :D
@Mekki: Z tym remontem to nieee wiem tak do końca. Niby był robiony rok temu, nie wiem ile ma najechane. Sprawdzę kompresję, jak będzie git to nie tykam tłoka :P
@Varien: @aniewiemjaki: A co wam za różnica jaki macie w dwusuwie wydech? I tak wszystkie brzmią tak samo.:) No może faktycznie ten króciak od fmf to przynajmniej nie wystaje zza plastiku i nie widać jego maluśkiej dziurki.^___^
@Varien: O panie, na crossie to chyba wygody nie zaznasz, trzeba było goldwinga brać xd. Podejrzewam że taplanko w błotku to super sprawa ale niestety nie stać mnie na utrzymanie dwóch sprzętów ;/