Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, haja w domu z #rozowypasek prawdopodobnie związana z PMS, że się nie angażuje, nic nie robię, nie domyślę się żeby COŚ zrobić w domu. Na argumenty, że przecież gotuję czasami a jak nie to zawsze pomagam albo zapytam czy coś pomóc, odkurzam ja, wynoszę śmieci ja, codzienny syf ogarniam z reguły ja, ostatnio w weekend całą łazienkę na błysk wypucowałem i wiecie o co chodziło? Że odpowiedziałem na pytanie co chcę na obiad "obojętnie" xD. Dlatego się nie angażuje i nic nie robię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz szlocha w łóżku, a ja w drugi pokoju żalę się na mikro. Jak żyć (°°


#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 21
Z obojętnym wzrokiem przyznaj jej racje bez żadnych emocji . Nic tak nie rozpierdziela wewnętrznie różowych jak pokazanie ze masz jej fochy w dupie .
Żadne argumenty w tym stanie nie poskutkują a jedynie będą wodą na młyn . Najdalej za dwa dni przyjdzie skruszona
@Lunari: moja aktualna nie ma takich dolegliwości, o tyle dobrze. Ona zresztą woli udawać, że wszystko ok żeby nie zadręczać mnie swoimi dolegliwościami
@trq: bez przesady, wcina tabletki, hormony buzują więc trochę zrozumienia się należy samcu alfa.
@pajratus: Ja zawsze wychodzę z założenia, że gdy jest problem należy rozmawiać ale czasami fakt, lepiej przemilczeć.

@helga-von-klusken: @Lunari: wsunąłem do buzi Lindorka czerwonego, przyniosłem jeszcze kilka i od razu uśmiech się pojawił ( ) genialne.
@Lunari nie wszyscy, a to co @Zakakaikane ma raz na jakiś czas, ja miałem przez pół roku co dwa tygodnie. Na szczęście moje i mojego różowego już jej się uspokoiło i ma regularnie co miesiąc. Ale i tak, jak ostatnio dostała to musiała wziąć Ketonal, bo Ibuprom nie pomagał.
@Zakakaikane: jakbym siebie widziała z wczoraj xD w środku sama z siebie kisne, ale czasem to tak oddziaływuje, ze nie potrafię się powstrzymać, zamknąć. Myślę, ze faceci powinni przymykać na to oko, jutro przyjdzie i przeprosi ;)