Wpis z mikrobloga

trzymanie psa w mieszkaniu w bloku to najwyższy przejaw szacunku dla zwierzęcia. Logika miejskich psiarzy zawsze doprowadza mnie do śmiechu.


@Mumbaj: Kupa śmiechu. Na pewno psy lepiej by się czuły na ulicy lub w schronisku. Prawda?
  • Odpowiedz
@splndid: Szanuję, ale nie ze względu na pieski, a estetykę. To nie jest tak, że co roku tysiące psiaków zdychało ze strachu w sylwestra, natomiast te wszystkie pokazy były naprawdę brzydkie. Zero przemyślenia, zero koordynacji, ot "Zenek kup tam za 5 tysięcy fajerwerków i odpalaj po kolei na dachu". Natomiast pokaz laserowy ma szansę być dużo lepiej zorganizowany, bo zwyczajnie specjaliście od nich są łatwiej dostępni.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: zawsze to jednak mniej strzelania (te miejskie zazwyczaj byly z najwikesza pompa robione w wielu miastach) oraz będzie to sygnał dla innych miast i ludzi. Bardzo ładnie dany przykład.


@splndid: ale te miejskie waliły w centrum i było widać głównie rozbłysk a hałas jest przede wszystkim od sąsiadów.
  • Odpowiedz
@splndid: Ja p------e xD Rezygnować z fajerwerków, bo 'zwierzątka się boją' xD W zeszłym roku byłem w domu na sylwestra - jak zaczęli strzelać, to wziąłem psa po prostu do pokoju. Jakoś nie zszedł na zawał.
  • Odpowiedz
@splndid:
Może lepiej niech prezydent przyzna, że żałuje kasy lub jej nie ma xD Przecież petardy będą n---------ć kilka dni przed sylwestrem i kilka dni po nim, no i oczywiście z kumulacją w noc sylwestrową. Takie zastępowanie fajerwerków laserami nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@splndid: Jak mnie w-------ą spierdoxy nie potrafiące wychować psa na psa, tylko na p---ę bojącą się strzałów stłumionych przez okna XD
UUUU ZWIERZONTKO BEDZIE SIE BAŁO 1 DZIEN W ROKU OBORZE ZNISZCZMY ZABAWĘ POZOSTAŁEJ CZESCI POPULACJI
  • Odpowiedz