Wpis z mikrobloga

@bartez_94: nom jak chce się busem jeździć to już lepiej sobie zrobić prawko na D i jeździć busem wożąc ludzi i masz blisko domu, normalne jedzenie itd. tiry no tez lipa transport ale jak widzialem pare filmików to mają tam normalną lodówkę itd.
@cigolce: Sam chciałem taką pracę załatwić na wakacje, ale stwierdziłem że zarobię tyle ile w sklepie czy też w fabryce i że nie puszczą gnojka z prawem jazdy od kilku miesięcy oraz że przez 2 miesiące wakacji bym nie widział swojego domu tylko przelotem
@Konkol: jak jest słaby miesiąc czyli mniej? czy ja wiem jak podobno jak jest zlecenie to jeżdżą po kilkanaście godzin a to jest niebezpieczne takie warunki i tyle godzin to nie lepiej wyjechać do niemiec na magazyn i tam robić parę h nadgodzin a masz lepszą kasę i perspektywę (nauczysz się niemieckiego jakaś lepsza fucha wpadnie) i masz normalne warunki bytowe?
@cigolce: więcej. To już zależy jak kto jeździ, jedni 3 na 1, 2 na 1, niektórzy weekend w domu. Jak się lubi jeździć to nawet się nie ma takiego dylematu, zobaczysz też kawałek świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak jest słaby miesiąc czyli mniej?


@cigolce: a co go obchdzi jaki miesiac, dniówka to dniówka czy stoi czy jedzie ma płacone a te kilkanascie godzin to mozesz miedzy bajki wlożyć przecietnie kursy są po 400-600km czyli max 10 godzin jak jestes kapitanem powolny,. No chyba ze ktos pracuje u janusza który jezdzi za psi #!$%@?, placi za km i bierze ladunki byle dłuższa trasa bo wiecej bedzie na FV...
@cigolce: a w tirze masz.... są stacje z parkingami, miejsca dla kierowców na strefach przemyslowych, cześć fabryk udostępnia sanitariaty. Takie życie nikt nie mówił ze to lekkie. Jednak daje przyzwoity zarobek dla ludzi którzy normalnie siedzieli by po marketach za połowe tego..