Wpis z mikrobloga

@LuckyLuq: Mi się wydaje że to nie przez powiązania z poprzedniego sezonu a był po prostu przez jakiś (dłuższy) czas chyba rezydentem rodziny Savastano u tamtych z Bułgarii. Przynajmniej na tyle długo żeby się nauczyć języka dobrze. Potem go Pietro pewnie wezwał do Neapolu. Serialowy Ciro miał chyba 30 lat na początku serialu, teraz już ponad 30 lat.
@Mitur: Ale mi chodziło o pierwszy odcinek trzeciej serii :) Tuż po scenie kiedy Genny pyta Ciro gdzie zamierza wyjechać. Jest wrzuta na ten nowoczesny budynek gdzie ten kumpel doradca chce kupić ten budynek i na budynku było napisane po włosku rok później i nie jestem pewien, ale chyba Hataki tego nie widziały :) I to był chyba początek drugiego odcinka.
Także cała teraźniejsza akcja dzieje się rok po zastrzeleniu Pietro,
@Mitur: Ok, sprawdziłem, jednak wszystko gra :)
Czyli właściwa akcja rozpoczyna się od drugiego odcinka, pierwszy był tylko wprowadzeniem łączącym sezony i akcję. I przez ten rok Ciro był w Bułgarii. A jak tam się znalazł tego nie wiemy, może się dowiemy w kolejnych odcinkach. W każdym razie trzeci odcinek zmiażdżył, normalnie palce lizać.
Ostatni raz takie ciarki miałem, jak Ciro wyszedł ze spotkania z Immą, ta poszła w jedną strone,